HABER

PUBG’nin Yeni Sınırlı Süreli Modu PC’de Başladı

İşaret fişeği tabancası modu, 2 Nisan’a kadar devam edecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un sonraki sınırlı süreli oyun modu artık PC’de başladı. Oyuncular, bu hafta sonu boyunca 2 Nisan Türkiye saati ile 05:00’e kadar işaret fişeği tabancası etkinliğine katılabilecekler.

İşaret fişeği tabancası modu, çöl haritası olan Miramar’da gerçekleşecek. Oyunda bulabileceğiniz ganimet, yeni işaret fişeği tabancasını sunuyor. Geliştirici PUBG Corp. bunların sınırlı sayıda olacağını ve haritadaki belirli tek katlı evlerin içinde bulunacağını söyledi. İşaret fişeği tabancalarından birini bulmayı başarırsanız, bazı yararlı öğeleri aramak için kullanabilirsiniz. Tabancayı yukarıya tutarak ateşleyin. Bir uçak gelerek iki adet silah, seviye 3 zırhından bir parça ve normal bakım paketi malzemeleri içeren bir kargo paketi teslim edecek. Ayrıca bu mod, sekiz kişilik takım özelliği veriyor ve tüfeklerin düşüş oranını iki katına çıkarıyor. Modla ilgili detayları Steam forumlarında bulabilirsiniz. 

Bu arada oyunun 4 km x 4 km’lik küçük haritası Codename: Savage, önümüzdeki hafta teste girecek. Ayrıca oyuna birkaç silah skini geldi. Ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz.

Bu arada ücretsiz oyun arıyorsanız Spec Ops: The Line, Humble Bundle’da ücretsiz oldu. Ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı