Haberler

PUBG’nin Yeni Etkinliğinde, Joker ve Harley Quinn Olacak

Yeni etkinliğin ne zaman başlayacağı henüz belli değil.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ile Suicide Squad’ın çapraz etkinliği yeni yayınlanan fragmanla ortaya çıktı. Ancak bu video, yeni etkinlikte neler olacağıyla ilgili pek ayrıntı içermiyor.

Yeni fragmanda, Joker ve Harley bir hapishaneden kaçmaya çalışıyorlar. Polisler ve askerler ise onları durdurmaya çalışıyor. Fragman, yaklaşan PUBG etkinliğinin klasik battle royale türü yerine iki kişinin herkese karşı mücadele ettiği bir oyun türünü andırıyor.

PUBG ve DC Comics işbirliği sonucunda düzenlenecek olan etkinlikte, Joker ve Harley Quinn skinleri yer alacak.

Yeni PUBG etkinliğinin başlangıç ve bitiş tarihi henüz açıklanmadı ancak X018 etkinliğinde büyük PUBG haberlerinin duyurulacağını biliyoruz. Bu konferansta yeni etkinlikle ilgili detayları görebiliriz.

X018 etkinliği, 10-11 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Xbox konsollarına ve servislerine gelen oyunlar ve özelliklerle ilgili büyük duyurular yapılacak. Bununla birlikte, yeni oyunlara ilk bakışlar ve sürpriz haberler de bulunacak. Xbox, PUBG haberlerinin yanı sıra Shadow of the Tomb Raider’ın The Forge genişlemesi ve State of Decay 2 güncellemeleriyle ilgili daha fazla detay, kendi canlı yayın platformu Mixer’de yayımlanacak.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top