HABER

PUBG’nin Üçüncü Haritası, Emote Sistemi ve Daha Fazlası Paylaşıldı

Yeni harita çok daha küçük olacak!

Bazı büyük değişiklikler PlayerUnknown’s Battlegrounds için yolda. Resmi PUBG web sitesinde yer alan yeni bir blog yazısında, oyunun yönetmeni Brendan “PlayerUnknown” Greene, yeni bir harita ve emote sisteminin de dahil olduğu, PUBG Corporation’ın önümüzdeki aylarda hangi yeni özellik ve içeriği oyuna ekleyeceğini gösteren bir geliştirme yol haritası yayınladı.

Yazıda, geliştirme ekibinin “her iki ayda bir büyük bir içerik dağıtımı”nın gerçekleştireceğini belirten Greene, ilk büyük içeriğin Mart ayı içerisinde yayınlanacağını söylüyor. Ayrıca Greene, “Bu önemli güncellemelerin her biri belirli sistemlerde değişiklikler getirecek ve/veya yeni içerikler getirecek.” diyor. Buna ek olarak, her büyük içerik yayınlanmasından önce veya sonrasında daha küçük güncellemelerin de düzenli olarak yayınlanmasına devam edileceğini söylüyor.

Bu büyük içeriklerden biri, oyuncuların gelecek ay PUBG’nin yeni Deneysel Test Sunucusunda deneyebilecekleri yeni bir ada haritasını barındırıyor. Bu yeni ada, oyunun şu anda hâli hazırda barındırdığı iki haritadan çok daha küçük olacak. Daha önce Greene, “size daha yoğun ve hızlı-tempolu bir Battle Royale deneyimi sunmak istiyoruz.” demişti ve bu haritanın küçük olması zaten bekleniyordu. Aşağıda, yeni harita için hazırlanmış konsept çalışmasına göz atabilirsiniz.

Ayrıca, PUBG için gelecek olan emote sistemi de, Test Sunucularında deneyebilmeniz için aktif olacak. Greene, bu yeni sistemin yıl boyunca düzenli olarak yeni duygular ile genişletileceğini söylüyor. Buna ek olarak, geliştiriciler PUBG için yeni oyun modlarını da getirecek ancak Greene, henüz bunları paylaşma konusunda çok erken olduğunu söylüyor.

PUBG Corporation’ın oyuna ekleyeceği diğer özellikler arasında ise; bir Başarı (Archievements) sistemi, oyun içi arkadaş listesi ve ana menüde ekibinizle sohbet etme özelliği bulunuyor. Ayrıca oyunun geliştiricisi, üçüncü şahıs bakış açısı ve birinci şahıs bakış açısı animasyon sistemlerini “çevreye daha yumuşak ve daha reaktif” hale getirecek şekilde revize edecek. Oyunun resmi web sitesinde bu yıl PUBG’ye gelen değişiklikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı