HABER

PUBG’nin Sınırlı Süreli Modu Metal Rain Şimdi PC’de Açık

Yedi arkadaşınızla birlikte diğerlerini avlamaya çıkın.

PC’deki PlayerUnknown’s Battlegrounds, yeni bir etkinlik modu aldı. Geliştirici PUBG Corp, yeni sınırlı süreli Metal Rain modunu PC’de başlattı.

Metal Rain, PUBG’nin orijinal haritası olan Erangel’de başlayan sekiz kişilik bir ekip modudur. Bu kez fişek tabancaları, normal öğelerin bulunduğu yerde rastgele olarak doğacaklar. Fişek tabancalarını güvenli bölgede ateşlerseniz, özel bakım paketlerini çağırabilirsiniz. Bölgenin dışında ateş ederseniz, özel bir zırhlı araç olan UAZ’ı düşürebilirsiniz.

Metal Rain, 8 oyuncudan oluşan 12 takıma bölünmüş, 96 oyuncuya kadar kullanılabilir. Bir takım kurmak için en fazla yedi arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Ayrıca sekiz kişilik bir ekiple oynamak isterseniz, otomatik eşleştirmeyi devre dışı bırakma seçeneğiniz vardır. Metal Rain, sadece hafta sonu boyunca mevcut olacak ve 23 Nisan’da sona erecek.

Diğer PUBG haberlerine gelirsek, geliştirici PUBG Corp., yakın zamanda oyun için bir harita seçme özelliği üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu özellik, yakında test sunucusunda kullanıma açılacak. Özellik, oyun başlatılırken oyunculara Erangel veya yeni Miramar’da oynamayı seçme hakkı sunacak. Oyuncu her iki haritayı da seçerse, oyun ikisinin arasında rastgele bir seçim yapacak.

Oyunun 4×4 boyutundaki yeni haritası Codename: Savage, bu haftanın başlarında testin ikinci turuna girmiş bulunmakta. Bu harita, mevcut olan diğer iki PUBG haritasından daha küçüktür. Bununla birlikte geliştirici, yakın zamanda yeraltı mağaralarının ekleneceğini duyurdu. Oyunun yaratıcısı Brendan Greene, PUBG’nin gelecekte 4×4’ten daha küçük veya daha büyük yeni haritalar alabileceğini söyledi.

PUBG’nin Sınırlı Süreli Modu Metal Rain Şimdi PC’de Açık
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı