HABER

PUBG’nin Savaş Modu Sınırlı Bir Süre için PC’ye Geldi

Bu haftasonu Savaş modunda oynayabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yeni etkinlik modu, dün PC oyuncuları için geldi. PUBG Corp., sınırlı bir süre için Savaş modunu oyuna getirdi. Bununla birlikte birkaç değişiklik de yapıldı.

Oyuncular, Savaş modunda Miramar haritasında 5 kişilik 10 takım halinde oynayacaklar. Mücadele, PUBG Corp.’un bu sefer daha büyük olacağını söylediği güvenli bir bölgede gerçekleşecek. Ayrıca 3 kask ve yelek, iki el bombası ve genellikle sadece bakım paketlerinde bulunabilecek rastgele bir silah da dahil olmak üzere, ”üst düzey” ekipman bulabilecekler.

Daha önce de belirtildiği gibi Savaş modu, PUBG’nin Team Deathmatch modudur. Amaç, oyuncuları vurarak veya öldürerek 200 puan kazanmaktır. PUBG’nin asıl Battle Royale modundan farklı olarak, oyuncular maç sırasında öldüklerinde bir uçakta yeniden doğacaklar. Ayrıca öldürülen takım arkadaşınızı canlandırmak sadece iki saniye sürecek.

Savaş modu, 3 Mayıs ‘ta başladı. 6 Mayıs’a kadar tüm haftasonu boyunca devam edecek. Savaş modu, PUBG’nin yakın zamanda çıkardığı büyük güncellemeden sonra geldi. Güncelleme önemli değişiklikleri içeriyordu. Ayrıntıları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı