HABER

PUBG’nin Savage Haritasına Yeraltı Mağaraları Geliyor

Tayland’daki gerçek mağaralar oyuna eklenecek.

PUBG Corp., yeni ve daha küçük haritaya yeni bir araç, daha fazla silah ve yeraltı mağara sistemi ekleyeceğini duyurdu. Stüdyo, tüm bu planlarını bloğunda paylaştı ve Codename: Savage haritasına eklenecek içeriklerin özetini yayınladı.

Yeraltı mağarası, Bangkok-Tayland dışında bulunan gerçek bir mağara sistemi olan Phraya Nakhon Mağarası’ndan esinlenilmiştir. İsterseniz paraşütle doğrudan mağaraya inebileceksiniz. Görünüşe göre bolca saklanabileceğiniz ve kaçabileceğiniz yollar olacak.

Bunun dışında PUBG’ye yeni içerikler eklemeyi planlayan ekip, bunları kısaca anlattı. Ekip, şimdi test aşamasında olan Savage haritasının sonraki testlerinde de yapılması gereken bazı şeylerin olduğunu belirtti. PUBG Corp., yeni silahların geleceğini vurgularken, uzak doğu ülkelerinde şehir içi ulaşımda kullanılan bir çeşit motor taksi olan Tuk Tuk’un ekleneceğini duyurdu. Ekip, yeni planlarının detaylarını ”çok yakında” açıklayacaklarını söyledi.

Codename: Savage haritası, diğer iki haritadan daha küçük bir alanı kapsıyor. Bu sayede oyuncuların, oyunu daha tempolu şekilde deneyimlemesi planlanıyor. Haritanın boyutu 4 km x 4 km’dir. Özellikle tapınak ve tatil bölgelerinde muharebe daha hızlı geçecektir.

Diğer PUBG haberine gelecek olursak, Xbox Live Gold üyeliği olan Xbox One oyuncuları, bugünden itibaren 23 Nisan’a kadar oyunu ücretsiz indirip oynayabilecekler. Ayrıca Xbox One’da da oyun için yeni bir DLC paketi duyuruldu. Microsoft, PUBG’nin ikinci haritası olan Miramar‘ın mayıs ayında konsola geleceğini açıkladı. PC oyuncuları için, yama 10 artık mevcut ve mavi bölgelerle birlikte, Miramar haritasına bir dizi değişiklik getirdi.

PUBG’nin Savage Haritasına Yeraltı Mağaraları Geliyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı