HABER

PUBG’nin Mobil Versiyonundan Live-Action Fragmanı Yayınlandı

Geliştiricisi de oyunun filmini yapmayı düşünüyor.

Bu ay PUBG’nin iki mobil versiyonu Çin’de çıkmıştı. Çıkışın ardından PUBG Corp’un partneri Tencent, harika görünen bir Live-Action fragmanı yayınladı.

Oyunun anlatımına göre, karakterler uçaktan paraşütle atlayarak ölümle savaşmaya hazırlanıyorlar. Karakterler tıpkı PUBG’de olduğu gibi silah topluyor, tek başlarına veya kadro halinde çalışıyorlar. Bununla beraber PUBG’de ünlü olan kızartma tavası ve mermi durdurma gücü de gösteriliyor. Soy Effectiivez tarafından Youtube’da yayınlanan videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Geçen ay PUBG’nin geliştiricisi PUBG Corp’un CEO’su Chang Han Kim, verdiği röportajda PUBG’yi tek bir oyunun ötesinde filmlere ve TV programlarına uzanan evrensel bir medya ürünü olarak gördüğünü söyledi. Ayrıca e-sporlar, filmler, tiyatrolar, karikatürler, animasyon ve daha pek çok alanda çeşitli endüstrilerde yer almak istediklerini belirtti.

”Hollywood ve Netflix’teki geliştiricilerden sevgi mesajları aldık. Hayalimiz, böyle çeşitli yollarla yeni bir oyun temelli kültür inşa etmek ve bu kültürün liderliğini yapmak.” diyerek amacını açıkladı.

Çin’de yaşayan oyuncular, şu anda PUBG’nin mobil versiyonlarını cihazlarına indirebilirler. Oyunu merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

PUBG’nin mobil versiyonunun Batı’ya çıkacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı