HABER

PUBG’nin Çöl Haritası Önümüzdeki Ay Xbox One’a Gelecek

Xbox One oyuncuları sonunda yeni haritaya kavuşacaklar.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox One’a çıktığından beri büyük bir oyuncu kitlesine sahip oldu. Ancak şimdiye kadar içerik olarak sadece çöl haritasını Xbox One konsoluna getiriyor. Geliştirici PUBG Corp, PAX East panelinde, PC oyuncuları için birkaç aydır mevcut olan çöl haritası Miramar’ın mayıs ayında konsola geleceğini duyurdu. Bu yüzden Xbox One oyuncuları o zamana kadar orijinal Erangel haritasında oynamaya devam edecek. Stüdyo tam tarihi açıklamasa da yakında gerekli ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

Oyuna birkaç ay önce gelen çöl haritası, orijinal haritadan oldukça farklı. Aşağıdaki mini galeride haritanın birkaç fotoğrafını görebilirsiniz.

Oyunun orijinal haritası oldukça yeşillik, ağaç ve çalılık içeriyor. İkinci çöl haritası ise isminden de anlaşıldığı gibi neredeyse birkaç ağaç, ev ve araçtan başka bir şey bulunmuyor. Haritayla birlikte üç çeşit araç oyuna eklenecek. Bunlar; minibüs, kamyonet ve jetski.

Geliştirici, şimdi PC versiyonu için gelecek olan üçüncü harita üzerinde çalışıyor. Bu harita daha küçük bir alan olacak. Yani, diğer ikisinin büyüklüğünün çeyreği kadar alana sahip olacak. Bu da sonuç olarak daha hızlı ve tempolu çatışmayı sağlayacak. Bu, biraz daha Fortnite tarzını andırıyor.

Şimdi beta anahtarını alabilen oyuncular, PC test sunucularında haritanın erken sürümünü oynayabiliyorlar. Yakında tamamen oyuna gelecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı