HABER

PUBG, Test için Yeni Savage Haritasına Squads Modunu Alıyor

Artık oynamak için yeni bir yol var.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yeni haritası Savage, şu anda test için oyunculara açık. Düne kadar sadece soloyu destekleyen oyuna yeni ekip modu eklendi.

Yalnız buna erişebilmeniz için bir koda ihtiyacınız var. Kodu PUBG’nin web sitesinden alabilirsiniz. Ne zaman sona ereceği henüz açıklanmadı ancak oynamak isterseniz acele etmelisiniz. ”Yüzbinlerce” kod var ancak PUBG’nin çok sayıda oyuncusu olduğundan kodlar her an tükenebilir!

Yeni haritadaki modu denemek istiyorsanız eşleşme zamanının artık uzadığını bilmelisiniz. Squads modunun yanında PUBG Corp. aşağıdaki değişiklikleri de uyguladı.

  • Haritada yağma olayını arttırabilmek için küçük ve büyük mekânlarda yer alan eşyalar ve silahlar arttırıldı.
  • İlk mavi bölge çemberi maçın başlangıcında ortaya çıkacak ve oyuncular paraşütle atlamadan önce stratejilerini planlayabilecekler.
  • Mavi bölge zamanı, maçın ilk aşamasında oyun hızını arttırmak için ayarlandı.
  • Kırmızı bölge frekansı düşürüldü.
  • Artık her kırmızı bölgede daha az patlama olacak. Kırmızı bölgenin boyutu aynı kalacak.
  • Minibüsler artık daha az sıklıkla ortaya çıkacak. İki tekerlekli motosikletler daha sık ortaya çıkacak. Yan sepetli motosikletler ise Codename: Savage’dan çıkarıldı.
  • Savage haritası mevcut olan iki PUBG haritasından çok daha küçüktür. Bu da daha hızlı ve daha çılgın eşleşmeler sağlayacaktır.

PUBG yaratıcısı Brendan Greene, haritanın daha yoğun ve daha tempolu bir Battle Royale deneyimi sunması gerektiğini söyledi.

Eğer Savage betasına girmeyecekseniz kontrol etmek için birçok yeni PUBG içeriği bulunuyor. PUBG Corp. kısa süre önce yeni silah skinlerini bir güncellemeyle yayınladı. Oyuncular, artık yeni kasalarla farklı silah skinlerini elde edebilirler. Buna ek olarak, PUBG ekibi birinci yılını kutlamak amacıyla oyunculara ücretsiz yeni bir silah skini hediye etmişti.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı