HABER

PUBG, PC’de Yeni Savaş Modunu Aldı

Şimdi silahlarınız ve donanımlarınız, ana bilgisayar tarafından belirlenecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, sessizce PC’de yeni War isimli modu aldı. Esasen bir ölüm maçı olan bu mod, PUBG’nin standart battle royale modunda görülmeyen bir mekaniği ekliyor.

Oyuncular, Erangel’de küçük, statik bir alana yoğunlaşacaklar. Burada yaşamlar uzun sürmeyecek. Silah ve donanım seçimi, oyunun ana bilgisayarı tarafından seçilen ayarlara bağlı olacak. Böylece herhangi bir sayıda öğe ile birlikte doğacaksınız. War modu şu anda sadece özel bir oyun olarak kullanılabilir. Yani, sadece PUBG partnerleri eşleşmeyi başlatabilir ve eşleşmeye ev sahipliği yapabilir. Herkes önceden oluşturulmuş bir oturuma katılabilir.

Bu mod, sürpriz bir şekilde oyuna geldi. Daha önce geliştirici PUBG Corp. ya da yayıncı Bluehole tarafından web sitesinde, oyun forumlarında veya sosyal medyada duyurulmamıştı. Bu sebeple modun ne kadar süreceği hakkında herhangi bir açıklama bulunmuyor. Oyunun yeni bir oynanış şekli olan Tequila Sunrise’a benzer bir zamanlama modu olabilir.

PUBG’nin diğer haberlerine gelirsek, yakın zamanda yeni bir yama çıktı. Bu yamayla hata düzeltmeleri ve maçın geri kalanında sizi öldüren oyuncuyu izlemenizi sağlayan yeni Killer Spectate modu eklendi. Katiliniz öldüğünde, onu öldüren oyuncuyu da izlemeye devam edebilirsiniz. Bu arada yeni PUBG haritası Codename: Savage, test aşamasında ve o da Squads modunu aldı. Bu mod da PUBG’nin deneysel test sunucusuyla sınırlı olacak. Haritaya erişebilmek için PUBG’nin web sitesinden kayıt olup, beta anahtarı almalısınız. Detaylar bu haberimde.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı