HABER

PUBG PC Güncellemesi Yeni Silah ve Araç Getiriyor

Yeni sezon yakında başlayacak.

Popüler Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, büyük bir güncelleme alacak. Güncelleme 12, yeni silah SLR’ı ve Miramar için yeni bir araç getirecek. Ayrıca yeni sezonu başlatacak ve oynamak istediğiniz haritayı seçme özelliğini ekleyecek. Bununla birlikte silahlarda bazı denge değişikliklerini getiriyor.

SLR, 7.62mm’lik mermi kullanan yeni bir DMR silahıdır ve 10 mermilik şarjör kapasitesi vardır. Ek olarak uzatılmış şarjör ile 20 mermiye çıkartılabilir. Geliştirici, SLR silahının SKS’den daha güçlü olduğunu ve daha fazla geri teptiğini söylüyor.

Yeni silahla birlikte, Mirado isimli yeni araç Miramar’a geliyor. Arabada dört koltuk bulunuyor. Şehir merkezinde ve ana caddelerde bulunabilir. Bu güncelleme, yakın zamanda test sunucusuna gelen güncellemeyle aynıdır. PUBG’nin sunucuları 3 Mayıs saat sabah 05:00’teki bakımdan sonra açılacak. Bakım, büyük ihtimalle dört saat sürecek. Bakımdan sonra yeni sezon başlayacak ve güncelleme yayınlanacak.

Bu yeni güncelleme aynı zamanda, yeni silah eklentilerini; pompalı tüfekler için duckbill (silah mermisinin yukarı doğru yayılmasını engeller), birkaç tutacak (grips) ve iki yeni dürbünü oyuna ekler.

PUBG Corp.’un oyuna ekleyeceği silah eklentileri;

Duckbill: Pompalı tüfekler için yeni bir eklentidir. Merminin dikey olarak yayılmasını önler. S1897’ye ve S12K’ya takılabilir.

Light Grip: Geri tepme süresini kısaltır ancak dikey ve yatay geri tepmeyi arttırır. AR’lara, SMG’lere, DMR’lara (UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS) takılabilir.

Thumb Grip: Dikey geri tepmeyi azaltır ancak yatay geri tepmeyi arttırır. Geri tepme süresini arttırır. AR’lara, SMG’lere, DMR’lara (UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS) takılabilir.

Half Grip: Dikey ve yatay geri tepmeyi azaltır ve geri tepme süresini azaltır. AR’lara, SMG’lere, DMR’lara (UMP9, Vector, AUG, M416, SCAR-L, SKS) takılabilir.

3x Dürbün: Bu dürbün, kapsamı aydınlatılmış bir retikül ile 3x oranında büyütür. Haritada normal drop olarak bulunabilir.

6x Dürbün: Bu dürbün, kapsamı değişken şekilde 3x veya 6x olarak büyütebilir. Haritada nadir drop olarak bulunur.

Bunlarla birlikte silahlar için birtakım denge değişiklikleri geliyor. Buna göre, saldırı tüfekleri her zaman daha iyi bir seçenek sayılmayacaktır. Birçok saldırı tüfeğinin hasarında düşüş olacakken, çeşitli tabancalar, SMG’ler ve LMG’lerde artış olacak.

Bunların yanında Miramar haritasında bazı iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri olacak. Ayrıca artık Seviye 3 kaskı sadece yağma kasasında bulunacak.

PUBG PC Güncellemesi Yeni Silah ve Araç Getiriyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı