HABER

PUBG’nin Xbox One Sürümü için Kısa Süreliğine Miramar Haritası Geliyor

Test sunucusuna katılarak bu haritayı deneyimleyebilirsiniz.

Mart 2017’de ilk defa PC’de karşımıza çıkan PUBG, muazzam bir başarının ardından, Aralık 2017’de Xbox One için piyasadaki yerini almıştı. Fakat, oyun şu ana kadar yalnızca bir haritayı barındırıyordu. Oyunun ikinci haritası olarak gelen ve çöl temasıyla karşımıza çıkan Miramar’dan yoksun kalan Xbox One kullanıcıları, bu hafta Miramar haritasının keyfini çıkaracaklar. Ancak, bu yalnızca kısa bir süre için geçerli olacak.

Miramar, Xbox One’da PUBG sahibi olan tüm oyunculara sunulacak ancak, oyunun içerisine eklenmeyecek. Haritaya erişim sağlayabilmek için Xbox Mağazası’nda yer alan PUBG Test Sunucusu’nu edinmeniz gerekecek. Bunun sebebi de, haritanın erkenden test edilmek üzere oyuncuların karşısına çıkarılması ve “bazı yönlerinin beklendiği gibi çalışmayabileceği” ile alakalıdır.

En önemli detay ise haritanın nasıl ve ne zaman oynayabileceğiniz hususunda bazı ayrıntıları mevcut. Test süreci, beş gün boyunca altı ve on iki saatlik aralıklarla gerçekleştirilecek. Ayrıca oyunun geliştiricisi, resmi forumlarda yayınladığı bir yazı ile “Bu testin nasıl gittiğine bağlı olarak gerekli ayarlamaları gerçekleştireceğiz” açıklamasını yaptı.

Test sunucusunu şu anda Xbox Mağazası’ndan edinebilirsiniz. Ayrıca, sunucuların ne zaman aktif olacağını da aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

  • Avrupa
    • 26 Nisan Türkiye saati ile 10:00 – 28 Nisan Türkiye saati ile 09:00
    • 28 Nisan Türkiye saati ile 21:00 – 29 Nisan Türkiye Saati ile 09:00

Son olarak, PC sürümüne döndüğümüz zaman ise üçüncü harita olan Savage, şu anda sınırlı olarak test sunucularında aktif durumda. Deneyimlemek için elinizi çabuk tutun!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı