HABER

PUBG, Bir Sonraki Haftasonunda Ücretsiz Olacak

Ayrıca yeni DLC paketi duyuruldu.

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerinin bir sonraki haftasonunda ücretsiz olarak oynayacağı oyunu duyurdu. Büyük oyun PUBG, 19-23 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için Xbox Live Gold üyesi olmanız gerekiyor.

Bu, tüm Solo, Duo, Squads modları dahil olmak üzere oyunun Xbox Game Preview sürümü oluyor. Ayrıca ücretsiz haftasonu boyunca kazandığınız tüm mücadele puanları oyunu satın aldığınızda ileriye taşınacak.

Ücretsiz haftasonu duyurusuna ek olarak Microsoft, PUBG5 ismindeki yeni DLC’yi duyurdu. Paket, 7 dolardan satışa çıkacak. Eklentide yeni bir şapka, uzun kollu bir gömlek, cepli kot pantolon ve uzun botlar olacak. Bunlar, oyun oynamayı etkilemeyecek kozmetik öğelerdir. Eğer DLC’yi ücretsiz haftasonu sırasında satın alırsanız, oyunu tamamen satın aldığınızda hesabınızda kalacaktır.

Diğer Game Preview başlıklarının aksine PUBG’nin ücretsiz deneme sürümü yoktur. Bu yüzden ilk defa oynayacak olanlar, önümüzdeki haftasonu boyunca oyuna ücretsiz giriş yapabilecekler. Xbox One oyuncuları, Epic Fortnite’ı bir süredir ücretsiz şekilde piyasaya sürdüğü için battle royale deneyimini ”ücretsiz” olarak yaşayamadı.

Diğer habere geçersek, PUBG’nin çöl haritası Miramar, mayıs ayında Xbox One’a geliyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı