HABER

PSN Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Metal Gear Solid V: Phantom Pain ve daha fazlası ücretsiz!

Kış hazırlıklarına tam anlamıyla başladığımız şu günlerde PlayStation Plus oyunları Ekim ayına bomba gibi düşmek için hazırlanıyor. Sony, önümüzdeki ay için ücretsiz olarak dağıtacağı oyunları duyurdu ve bu oyunların arasında Metal Gear Solid V: Phantom Pain gibi mükemmel oyunlar mevcut.

PlayStation 4 üzerinde PlayStation Plus sahipleri Ekim ayında Phantom Pain’i elde edecekler. Buna ek olarak, Cadılar Bayramı ayı için uygun olduğunu düşündüğümüz Amnesia: The Dark Descent ve Amnesia: A Machine for Pigs isimli oyunları barındıran Amnesia Collection paketini elde edecekler.

Cross-Buy sayesinde, PlayStation 4 üzerinde olan oyunlar toplamda dört adet olacak, yani Vita için verilen Hue ve Sky Force Anniversary oyunları PS4 üzerinde de yer alıyor. Tabii ki sadece PS4 kullanıcıları değil PlayStation 3 kullanıcıları için de Sky Force Anniversary oyunu bonus olarak yer alacak. Sadece PS3 için yer alan oyunlar ise Hustle Kings ve Monster Jam Battlegrounds olacak.

Bu oyunlar arasında yer alan altı adet oyunun tamamı 3 Ekim Salı günü biz değerli PSN Plus üyeleri için ücretsiz olarak dağıtılacak. Ancak hatırlatmamızda fayda var; bu oyunları 7 Kasım’a kadar elde edebileceksiniz ancak hâlâ Eylül ayı ücretsiz oyunları almadıysanız 3 Ekim’e kadar almanız gerekecek. Bu yüzden elinizi çabuk tutun çünkü zaman oldukça daralıyor. Buna ek olarak, That’s You isimli oyunu hala elde etmediyseniz 24 Ekim’e kadar elde etmeniz gerekiyor. Çünkü o tarihe geldiğimizde bu oyun PSN Plus ücretsiz oyunları arasından kaldırılacak. Ayrıca, PSVR oyunu RIGS de 7 Kasım’a kadar ücretsiz dağıtılmaya devam edecek.

PSN Plus üyeleri için Ekim ayına özel sunulan diğer bir bonus teklifi ise Smite Tactics: Hand of the Gods’ın kapalı betasına erişim imkanı sunulacak. Ayrıca üyeler, 14 Kasım’a kadar, Ah Puch için özel bir Galactic Invader Leader kaplamasını (skin) ücretsiz edinme hakkına sahipler. Buna ek olarak, bir card back, oyuncu simgesi ve beş Core Paketi elde edebilecekler.

PSN Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları

PS4

  • Amnesia Collection
  • Hue
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Sky Force Anniversary

PS3

  • Hustle Kings
  • Monster Jam Battlegrounds
  • Sky Force Anniversary

Vita

  • Hue
  • Sky Force Anniversary
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı