HABER

PS4 Oyunu Nioh, Kasım Ayında PC’ye Gelecek

Dark Souls benzeri oyun Nioh, sonunda PC’ye geliyor!

Nioh, bu yılın başlarında PlayStation 4’e çıkan en iyi başlıklardan biri ve önümüzdeki ay PC’ye gelmesi bekleniyor. Nioh: Complete Edition isimli PC versiyonu, 7 Kasım’da Steam’de yayınlanacak. PlayStation 4 için piyasaya sürülen Dragon of the North, Defiant Honour ve Bloodshed’s End isimli üç DLC paketi de ilk günden itibaren PC’ye çıkacak.

PC sürümü yalnızca dijital olarak bulunacak. PC’deki Nioh, PS4 oyuncularının aşina olacağı iki grafik seçeneğini barındıracak. Stabil 60 fps hedefleyen Aksiyon modu ve 4K çözünürlüğü destekleyen, daha az stabil fps sunan Film Modu bulunacak. Ne yazık ki grafik seçenekleri ve çözünürlükleri ayrı olarak özelleştirilemeyecek. Ayrıca PC oyuncularına bir miktar ekstra bonuslar verilecek.

İlk olarak yedi silah türünün tümü, ninjutsu ve onmyo büyüleri başlangıçtan beri mevcut olacak. Ayrıca Dharmachakra Kabuto (the Wheel of Dharma kabuto) isimli yeni bir miğfer de PC versiyonuna gelecek. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz gibi kaskın üzerinde bir vana var. Bu da Steam’in şirketi olan Valve’a bir gönderme.

Nioh, bu yılın şubat ayında PlayStation 4 için piyasaya çıkmıştı. Oyun, Sony Interactive tarafından yayınlandı. Bizler başka platformlara çıkmayacağını düşünmüştük ancak görünen o ki PlayStation 4’e özel kalmayacak.

Acımasız mücadeleye ve zorlu yaratıklara sahip Souls benzeri oyun Nioh, Ninja Giaden’in ustası Team Ninja tarafından geliştirildi.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı