Haberler

Pokemon Go Benzeri Harry Potter Oyunu Ertelendi

Harry Potter: Wizards Unite’ı oynamak için biraz daha bekleyeceksiniz.

Pokemon Go geliştiricisi Niantic tarafından geliştirilmekte olan mobil oyunu Harry Potter: Wizards Unite ertelendi. Oyunun 2019’a ertelendiği haberi, Harry Potter sitesi Pottermore’dan duyuruldu.

Wizards Unite’ın bu sene içerisinde çıkacağı planı vardı ancak net bir tarih açıklanmamıştı. Oyunun logosu değiştirildi ancak ertelenmenin sebebi henüz açıklanmadı. Pottermore sitesinde, Harry Potter: Wizards Unite’ın Harry Potter ve onun spin-off’u Fantastik Canavarlar serisinden öğeler içereceği söyleniyor. Ayrıca oyuncular büyüler öğrenecek, kendi çevresini ve kentlerini keşfedecek, efsanevi yaratıklarla savaşacak ve güçlü düşmanları yenmek için diğerleriyle takım olacaklar.

Bu arada ikinci Fantastik Canavarlar filmi The Crimes of Grindelwald (Grindelwald’ın Suçları), 16 Kasım cuma günü vizyona giriyor. Wizards Unite, Warner Bros’un Portkey Games etiketi altında çıkaracağı ikinci oyun olacak. İlk oyun Harry Potter: Hogwarts Mystery, romandan öncesinde geçen, ücretsiz bir RPG oyunu olarak karşımıza çıktı ancak beklentinin altında kaldı.

Buna ek olarak, Disney Infinity’nin stüdyosu Avalanche Software, Potter evreninde geçen bir açık dünya RPG oyunu geliştiriyor.

Pokemon Go Benzeri Harry Potter Oyunu Ertelendi
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top