HABER

PlayStation’da Popüler Japon Oyunları İndirimde

Şimdi popüler Japon oyunlarını ve paketlerini, uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Japon oyunlarına ilginiz varsa şimdi PS4, PS3 ve PS Vita konsollarınızda oynayabileceğiniz popüler Japon oyunlarında indirimler var. Kampanya 10 Mayıs’a kadar geçerli olacak.

Öncelikle bir canavar avlama oyunu olan Monster Hunter: World‘ü PS4 konsolunuz için 179 TL yerine 134 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, klasik PS2 macerası olan Shadow of the Colossus, iyileştirilmiş görsellerle ve güncellenmiş kontrolleri ile PS4’e çıkmıştı. Şimdi indirimle birlikte 119 TL’den düştü ve 74 TL’ye satılıyor. Eğer dövüş oyunları istiyorsanız, Tekken 7’de kapışabilirsiniz. Şimdi Tekken 7‘yi (209 TL) 89 TL’ye alıp oynayabilirsiniz. Diğer bir dövüş oyunu olan Dragon Ball FighterZ‘ı (209 TL) 149 TL’ye kapabilirsiniz. Ayrıca yeni DLC karakteri de yanlışlıkla paylaşılan bir fragmanla sızdı. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Square Enix’in geçen sene çıkardığı ve büyük beğeni toplayan NieR: Automata da şimdi indirimde. 224 TL yerine 104 TL’den satışta. Geçen sene çıkan ve beğenilen bir diğer oyun, Deep Silver’ın çıkardığı Persona 5 olmuştu. Şimdi oyunu 209 TL yerine 89 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Bu arada bu büyük oyunların sürümleri ve Season Pass paketleri de indirimde. İhtiyacınız varsa onları da uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Japon oyunu deyince akla gelen başlıklardan Yakuza serisi de indirimde. Bunun yanında Bloodborne’u geçmek doğru olmaz. Lanetli kasabada gizemin peşinden giderken yaratık avladığınız Bloodborne, şimdi 104 TL yerine 49 TL. Sony’nin çıkardığı Nioh oyunu da 119 TL’den düşerek 74 TL oldu.

Final Fantasy, Dark Souls, Devil May Cry, NARUTO, Kingdom Hearts, Street Fighter, Resident Evil ile birlikte, daha birçok oyunda ve pakette indirimler mevcut.

Tüm indirimlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PlayStation’da Popüler Japon Oyunları İndirimde
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı