HABER

Playerunknown’s Battlegrounds’ın Yeni Güncellemesi Haftaya Yayınlanacak

Yeni içeriğiyle beraber güncelleme yolda.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi, yamaların çok daha az sıklıkta yayınlayacağını duyurmasına rağmen popüler hayatta kalma oyunu için Bluehole bugün Twitter hesabı üzerinden önümüzdeki hafta bir sonraki güncellemenin yayınlanacağını duyurdu.

Bluehole, güncelleme ile ilgili detaylı ayrıntıyı açıklamazken hayranlar için bir kaç küçük ayrıntı paylaşma gereği duydu. Twitter üzerinden yapılan paylaşıma göre; “Yeni güncellemenin en önemli özelliklerinden bazıları; yeni bir silah, sisli hava durumu, FPP lider tablosu ve çok sayıda hata düzeltmesi” olarak açıklandı. Ayrıca Bluehole, test sunucularının güncelleme yayınlanmasından iki gün öncesinde erişilebilir olacağını söyledi.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın hala geliştirilmeye devam eden diğer içerikleri arasında çöl haritası mevcut. Bluehole, haritanın ilerleyişiyle ilgili birkaç ayrıntı paylaşmış olsa da -haritanın piyasaya çıkmasına daha çok var gibi gözüküyor- kısa süre önce geliştiricinin söylediğine göre oyunun ilk haritasından daha büyük olacağı hedeflenmiş durumda.

Playerunknown’s Battlegrounds, bu yılın Mart ayında Erken Erişim oyunu olarak piyasaya sürüldü ve son zamanlarda PC üzerinde 10 milyon kopya satmasıyla birlikte büyük bir başarıya imza attı. Bu büyük başarısına rağmen oyunun yaratıcısı Brendan Greene, oyunu Erken Erişim’den çıkarıp resmi olarak tam sürüme kavuşturduklarında fiyatta herhangi bir değişiklik olmayacağını söyledi.

Microsoft tarafından yayınlanacak olan Xbox One sürümü bu yıl düzenlenecek Game Preview programı ile aynı tarihe gelecek şekilde piyasaya sürülmesi planlanıyor ancak Microsoft ile sağlanan anlaşmaya bağlı olarak oyunun Xbox One’a özel olmayabilir, yani oyunun tam sürümü PlayStation 4 için piyasaya sürülebilir.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı