HABER

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Xbox One Fiziksel Sürümü Onaylandı

Kutulu oyun severler için harika bir haber!

Geçtiğimiz gün siz değerli takipçilerimiz için PUBG’nin yaratıcısı Brendan Greene’nin paylaştığı bir röportajdan bahsetmiş ve PUBG’nin Xbox One’da fiziksel olarak piyasadaki yerini almasını istediğini belirtmiştik. Şimdi ise oyunun geliştirici şirketi Bluehole tarafından resmi açıklama geldi ve oyunun Xbox One sürümünün fiziksel olarak piyasadaki yerini alacağı belirtildi.

Bu yılın Mart ayında PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürülen ve hala tam çıkışını yapamayan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Xbox One sürümü ise yine Erken Erişim olarak Xbox Game Preview programı kapsamında bu yılın sonlarına doğru konsola eklenecek. Buna ek olarak, PC sürümünün tam sürüme geçmesi bu yılın yine sonlarına doğru beklenmekte iken Xbox One sürümünün tam sürüme geçişi ise 2018 yılının başlarına planlanmış durumda.

Son olarak, PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Erken Erişim’ine katılabilmek için Steam üzerinden 69 TL fiyat etiketiyle satın alabilir dilerseniz ücretsiz olarak sunulmuş benzer bir oyun olan ve büyük ilgi gören Fortnite’ı PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı