HABER

PC, PS4, Xbox One ve Switch Oyunlarında İndirimler Var

Tatilde oynayacağınız oyunları hazır indirime girmişken alın.

Eğer uygun fiyatlı oyunlar arıyorsanız şimdi indirimleri kovalama zamanı. Birçok platformda ve çeşitli türdeki oyunlarda indirimler var. Hafta hafta veya ay olarak indirim haberlerini yazıyorum ancak bu kez birçok platformda olduğu için tek bir haber içerisine alıyorum.

Ücretsiz Hafta Sonu

Biliyorsunuz ki Steam’de ve PS4’te her hafta sonu birkaç oyun ücretsiz olarak denemeye açılıyor. Bu hafta sonu da PS4 tarafında Ghost Recon Wildlands ve Injustice 2 ücretsiz olarak giriş yapmanızı bekliyorlar. Ancak sadece PS Plus aboneleri Injustice 2’yi ücretsiz olarak deneyebilirler. Steam tarafında da Ghost Recon Wildlands‘i ücretsiz hafta sonu kampanyası kapsamında görüyoruz. Yanında da Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bulunuyor. Özellikle çok övülen oyunu hazır ücretsizken denemenizi tavsiye ederim.

Eğer Wildlands’i beğendiyseniz 16 Nisan’a kadar Steam’de % 67’lik indirimle 209 TL yerine 68,97 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Aynı şekilde Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition da 23 Nisan’a kadar % 50 indirimle 114,99 TL yerine 57,49 TL fiyatıyla satılacak.

Xbox One oyuncuları, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition‘ı 115,25 TL yerine 57,63 TL ödeyerek Xbox One veya Xbox One X konsolları için satın alabilirler. Halo 5: Guardians da % 20 oranında indirime girdi. Fiyatı 76 TL’den 60,80 TL’ye düştü. Bu oyun da Xbox One X’te 4K olarak çalışır. Xbox Game Pass’te ücretsiz olarak bulunuyor. Halo 5: Guardians’ın Deluxe sürümü de indirimde. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Standard Edition, % 60 indirimde. Fiyatı 269,25 TL’den 107,70 TL’ye düştü. Tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz. 

PS4 Oyun İndirimleri

PS4 oyunlarını hâlâ devam eden İki Kat İndirim kampanyasından satın alabilirsiniz. İki Kat İndirimler’in tümüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Haftanın fırsatı olarak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy‘de indirim var. Fiyatı 119 TL’den 70,99 TL’ye düştü.

 Henüz nisan ayının ücretsiz oyunlarını almadıysanız, bu haberime tıklayarak hangi oyunların nisan ayı boyunca ücretsiz olduğunu görebilirsiniz.
Xbox One Oyun İndirimleri
Bu haftanın Deals with Gold indirimlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Nisan 2018 Games with Gold ücretsiz oyunları da burada.
Nintendo Switch Oyun İndirimleri
Nintendo’da şu an büyük indirimler bulunuyor. Switch konsolunuz için indie oyunlarını uygun fiyatlarla kapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Nintendo mağazasındaki indirimlere göz atabilirsiniz.
PC Oyun İndirimleri
Hem Steam’de hem de Humble mağazasında British Academy Games Awards’a aday gösterilen oyunlarda indirimler var. Hollow Knight, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Cuphead ve Rainbow Six Siege gibi bazı oyunları indirimden yararlanarak satın alabilirsiniz. Şu an Steam’de Wolfenstein II: The New Colossus, % 50 indirimle 266 TL’den 133 TL’ye düştü. Night in the Woods, % 30 indirimle 31 TL’den 21,70 TL’ye düştü. Life is Strange: Before the Storm, % 42 indirimle 58 TL’den 33,64 TL’ye düştü. BAFTA adaylarının tüm indirimlerine buradan bakabilirsiniz. Ayrıca Steam’de Witcher serisi indirime girdi. Detaylarını buradan öğrenebilirsiniz. Humble Bundle indirimleri de bu sayfada yer alıyor.
Diğer indirimlere gelirsek, Shovel Knight 2 milyon kopya sattı. Bunu kutlamak için PC ve Xbox One‘da indirime girdi.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı