HABER

Overwatch’un Yıl Dönümü için Yeni Harita, Skin ve Daha Fazla İçerik Gelecek

PS4, Xbox One ve PC oyuncuları, Overwatch’un yıl dönümünü kutlamak için bir çok şey alacak.

Overwatch, 2016 yılında mayıs ayının sonlarında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkmıştı. Popüler oyun yakın zamanda ikinci yılını kutlayacak. Bu yüzden Blizzard, oyuna yıl dönümü sebebiyle yeni içerikler getirmeyi planlıyor. Blizzard oyuna yeni bir Deathmatch haritası, Petra ve toplayabilmeniz için 50’den fazla yeni kozmetik öğe getirecek.

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/996012676449951745

Ek olarak yeni Legendary skinleri ve üç adet Epic skin geliyor. Ayrıca Doomfist, Moira ve Brigitte için yeni dans emote’ları gelecek. Bunlarla birlikte daha önce piyasaya sürülen tüm sezonluk kozmetik öğeleri ve Arcade için gelen önceki mücadelelerin ”çoğu” (günlük ve dönüşümlü olarak) ikinci yıl dönümü için geri gelecekler.

Yeni harita olan Petra da Deathmatch’e eklenecek. Ayrıca Deathmatch’e yeni bir Rekabetçi modu gelecek. Bu mod yerleştirme maçları, beceri derecelendirme bölümü ve skor tabloları içereceğinden tam özellikli bir mod olarak geliyor. Overwatch’un şu an mevcut olan Rekabetçi modundan farklı görünüyor. Ayrıca yeni ganimet kutuları da bunlarla birlikte gelecek.

Yıl dönümü etkinliği, 22 Mayıs – 11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik boyunca giriş yapacak olan herkes, içerisinde efsanevi bir öğe bulunan kutuyu ücretsiz olarak alacak. Eğer ücret ödeyerek almak isterseniz,  50 ganimet paketini topladığınızda bir efsanevi ganimet sandığı bonus olarak gelecek. Ek olarak, daha önce gelen tüm sezonluk etkinliklerde ganimet kutuları bulunacak. 22 Mayıs’tan itibaren hem yeni içeriklere hem de yeni ganimet kutularına kavuşacaksınız.

Blizzard, oyunun yıl dönümüne özel olarak bir de Overwatch Legendary versiyonunu getirecek. Bu versiyonda temel oyunla beraber toplam 15 skin bulunacak. Oyunun bu versiyonu sadece dijital olarak satılacak. İçerisinde bulunan skinler Legendary, Epic ve Origin’den oluşuyor.

Diğer Overwatch haberine gelirsek, ücretsiz haftasonu kampanyası kapsamında 25-28 Mayıs arasında Overwatch ücretsiz olacak. Blizzard, henüz Xbox One oyuncularının katılması için herhangi bir üyeliğe sahip olmaları gerekip gerekmediğini açıklamamış olsa da, PS4 oyuncularının PlayStation Plus üyeliğine ihtiyaç duymayacaklarını doğruladı.

Overwatch’un Yıl Dönümü için Yeni Harita, Skin ve Daha Fazla İçerik Gelecek
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı