HABER

Overwatch Hanzo’nun Yeni Kostümü Belli Oldu

Yeni etkinlik yarın başlıyor.

Overwatch’un bir sonraki etkinliği Archives ile Blackwatch’a geri dönüş olacak. Hanzo’nun etkinliğe özel olarak daha temiz ve resmi bir yaklaşım sergileyen kostümü açıklandı.

Siyah ve mavi çizgili takım elbisesini giymiş ve kolları sıvamış olan Hanzo, Scion Hanzo kostümü içinde harika görünüyor. Scion, değerli bir ailenin soyundan geliyor. Hanzo ve Genji’nin ait olduğu Shimada klanı da buraya ait. Bu klanın tanımı ise, her türlü yasadışı aktivitede zengin kaynaklara sahip suç ailesi.

Bu yılki bahar etkinliği, geçen yılki Uprising etkinliğine benzer olacak. Bu yılki Retribution görevi, Blackwatch’un Venedik’teki Talon örgütünün bir üyesini güvence altına almaya çalışmasıyla sekiz yıl öncesine gidiyor. Kısacası bu yılki Archives etkinliği büyük bir hikâye içerecek.

Archives etkinliği, 10 Nisan’da yani yarın başlayacak. Scion Hanzo kostümü, Moira’nın Blackwatch kostümünden sonra çıkacak olan ikinci kostüm olacak. 60’tan fazla yeni öğe çıkacağı için bunların neler olduğunu merak ediyoruz. Bu etkinlikteki yeni kostümleri ve kozmetik ürünleriyle birlikte geçen yılki Uprising etkinliğini 30 Nisan’a kadar takip edebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı