GALERİ

Overwatch: Güncellemeyle Gelen Tüm Legendary Kostümleri

Overwatch Archives 2018 etkinliği Reaper, Hanzo ve daha fazla karakter için yeni kostümler getirdi. Blizzard, sonraki Overwatch güncellemesini yayınladı. Güncellemeyle birlikte birçok yeni içerik eklendi.

Toplamda sekiz Legendary kostümü eklendi. Moira, Reaper, Winston, Hanzo, Mei, Doomfist, Sombra ve Lucio hayranları şimdi karakterlerine yeni kostümleri giydirebilirler. Ayrıca bunlar, toplam 60 yeni eşya içeren mevcut yağma kasalarından elde edilebilir. Geçen yılki Uprising etkinliğindeki 100’den fazla kozmetik ürünü bir kez daha mevcut. Ayrıca emoteler ve introlarla birlikte daha fazlasını da içeriyor.Yukarıdaki galeride yeni kostümlerin tümünü görebilirsiniz.

Bu güncellemenin başka bir büyük getirisi de Retribution Brawl. Bu yeni sınırlı süreli PvE modu, Overwatch olaylarından sekiz yıl öncesine götürüyor. Bu modda oynayacağınız Genji, McCree, Moira ve Reyes (Sonra Reaper ismini alıyor.) bir göreve odaklanıyor. Dilediğiniz herhangi bir karakterle oynamanıza izin veren başka bir sürümü de var.

Kullandığınız karakter yapılandırmasına bakılmaksızın Venedik’te yeni bir harita üzerinde oynayacaksınız. Bu, Escort oyun türünde oynanan Rialto adlı yeni bir PvP haritasının değiştirilmiş versiyonudur. Eğer geçen sene mevcut olanlara geri dönmek isterseniz, Uprising’in co-op Brawl’ı da geri dönüyor. Tracer, Torbjorn, Reinhardt ve Mercy’den oluşan ekip, King’s Row’u kurtarmaya çalışacak. Yamayla birlikte bu karakterlerin hepsi için yeni kostümler geldi. Daha önce almamış olanlar bu sefer elde edebilirler.

The Archives 2018 güncellemesi artık PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut. 10 – 30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. İstediğiniz kozmetik ürünleri alıp Retribution Brawl’a katılabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı