DONANIM

Nvidia ile Square Enix, Shadow of the Tomb Raider için İşbirliği Yapacak

GTX 10 serisi ekran kartı olanlar, ekstra performansa sahip olacaklar.

Geçmişten günümüze, birçok oyunda AMD ve Nvidia gibi büyük devlerin, oyun yapımcıları ile işbirliği yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Özellikle ekran kartı konusundaki iki devden herhangi birini kendi cephesine çekmeyi başaran oyunlar, bu devlerden herhangi birinin kartına sahip oyuncular için gözle görülür derecede performans artışı sunabiliyorlar. İşte bu noktada, Nvidia ekran kartlarını Tomb Raider hayranlarına ve Square Enix de, oyununu Nvidia kullanıcılarına satmak için işbirliği yapmaya karar verdiler. Tabii ki, bu durumdan en çok yararlanan da oyuncular olacak. Binlerce lira harcadıktan sonra sevdiğiniz oyunu daha iyi grafik ve kare hızı ile oynamayı kim istemez ki?

Rise of the Tomb Raider’da başlayan işbirliklerine Shadow of the Tomb Raider’da da devam ettirme kararı alan Nvidia ve Square Enix, GeForce GTX 10 serisi ekran kartına sahip oyuncular için elde edebilecekleri performans artışını en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

Son olarak, Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için aynı anda çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, şu anda ön sipariş ile oyunu alabilirsiniz. Buna ek olarak, Nintendo Switch için henüz oyunun gelip gelmeyeceği ile ilgili bir bilgi aktarılmadı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı