Dizi & Film

NİSAN 2019: NETFLİX TÜRKİYE’DE NELER VAR?

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAKAN: MUHAFIZ – 2. SEZON

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.
26 Nisan 2019

CHİLLİNG ADVENTURES OF SABRINA – 2. KISIM

Sabrina, genç cadıların karanlık ve cüretkâr dünyasının derinliklerine dalarken ürpertici bir yeni sayfa açılıyor.
05 Nisan 2019

QUICKSAND 

Bir okulda yaşanan trajedinin Stockholm’ün zengin bir banliyösünü sarmasının arsından görünüşte uyumlu bir genç, kendini cinayetten yargılanırken bulur.
05 Nisan 2019

HUGE IN FRANCE

Ünlü komedyen Gad Elmaleh oğluyla tekrar bağ kurmak için Los Angeles’a taşınır. Ama Fransa’dan farklı olarak burada şöhretin avantajları olmadan yaşamayı öğrenmelidir.
12 Nisan 2019

BLACK SUMMER

Z Nation evreninde geçen bu dizi, zombi istilasının en karanlık saatlerinde umut için mücadele eden çatlak bir özel kuvvetler ekibini konu alıyor.
11 Nisan 2019

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

RUPAUL’S DRAG RACE UNTUCKED!

Kavgalar, sırlar, sert imalar.. Rupaul’s Drag Race yarışmacılarıyla sahne arkasına geçin ve her bölümde podyum dışında neler yaşandığını öğrenin.
04 Nisan 2019

NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ

THE SILENCE

Dünyaya saldıran dehşet verici yaratıklar, insan kurbanlarını seslerinden tanıyıp avlarken genç bir kız ve ailesi ücra bir yere sığınır.
12 Nisan 2019

SOMEONE GREAT

Müzik muhabiri Jenny, gafil avlandığı bir ayrılığın hemen ardından yeni bir başlangıca ve en iyi arkadaşlarıyla unutulmaz bir maceraya hazırlanır.
19 Nisan 2019

THE PERFECT DATE

Sevgiliniz yok mu? Sorun değil. Üniversite için para biriktiren bir liseli, erkek arkadaşların yerine geçmesini sağlayan bir uygulama geliştirir. Noah Centineo başrolde.
12 Nisan 2019

UNICORN STORE

Sanat okulundan ayrılan ve tekdüze bir ofis işinde çalışan uçarı bir ressama, bir tek boynuzlu ata sahip olma hayalini gerçekleştirme fırsatı verilir.
05 Nisan 2019

MUSIC TEACHER

Küçük bir kasabada yaşayan müzik öğretmeni, şimdi ünlü bir şarkıcı olan eski öğrencisinin kasabaya geleceğini duyunca her şeyi riske atıp onunla buluşmaya karar verir.
19 Nisan 2019

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

OUR PLANET

“Planet Earth” belgeselinin yaratıcılarının imzasını taşıyan bu dizi, izleyenleri dünyanın en değerli doğal habitatlarında görülmemiş bir yolculuğa çıkarıyor.
05 Nisan 2019

BRENÉ BROWN: THE CALL TO COURAGE

Canlı çekilen bu performansta Brené Brown, kendisini dinleyenlere cesaret ve özgüven aşılıyor.
19 Nisan 2019

GRASS IS GREENER

O, Jazz ve Hip Hop’a ilham verdi ve ırksal adaletsizlikle dolu bir savaşı tetikledi. Uzmanlar, Amerika ile esrar arasındaki karmaşık ilişkiyi inceliyor.
20 Nisan 2019

STREET FOOD

Chef’s Table’ın yapımcılarından, sokak yemeklerini keşfetmeye yönelik küresel ve leziz bir yolculuk.
26 Nisan 2019

REMASTERED: DEVİL AT THE CROSSROADS

Robert Johnson, gelmiş geçmiş en etkili blues gitaristlerinden biriydi. Genç yaştaki ölümünden önce bile hayranları onun şeytanla bir anlaşma yaptığından şüpheleniyordu.
26 Nisan 2019

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE

SHE-RA AND THE PRINCESSES OF POWER: 2.SEZON

Adora, bulduğu sihirli kılıç sayesinde efsanevi kahraman She-ra kimliğine bürünür. O, ayaklanmaya katılırken en yakın arkadaşı kötü Horde’la kalır.
26 Nisan 2019

PİNKY MALİNKY: 2.KISIM

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dahil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor.
22 Nisan 2019

SUPER MONSTERS FUREVER FRIENDS

İlkbaharın ilk gecesinde, süper öcüler ve aileleri yemek, eğlence ve oyunlar için parkta bir araya gelir ve sevimli öcü hayvanları ile tanışır.
16 Nisan 2019

NO GOOD NİCK

Sokakların kurdu genç bir dolandırıcının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.
15 Nisan 2019

NETFLIX NİSAN AYI FİLM SEÇKİSİ

BÜYÜK BALIK
01 Nisan 2019

THE EDGE OF SEVENTEEN
01 Nisan 2019

AMERİKAN GANGSTERİ
17 Nisan 2019

ZAMANDA AŞK
17 Nisan 2019

SEFİLLER
17 Nisan 2019

OBLİVİON
17 Nisan 2019

Netflix Türkiye’deki diğer içerikler;

Kevin Hart: Irresponsible (2 Nisan 2019): “Sempatik komedyen Kevin Hart babalıktan, ev güvenliğinden ve ters giden oyun gecelerinden bahsediyor.”

Ricardo Quevedo: We All Hold Grudges (3 Nisan 2019):Trafiğe takılmak, bir ilişkiyi mahvetmek, sarhoş olup eski sevgiliyi aramak… Hayattaki sıkıntı ve güçlüklerle dalga geçen Ricardo Quevedo ile gülmeye doyacaksınız.

Tijuana (5 Nisan 2019):Önde gelen bir politikacının acımasız bir cinayete kurban gitmesinin ardından cesur yerel gazeteciler, gerçeği hayatları pahasına açığa çıkarmaya çalışır.

Persona: Collection (5 Nisan 2019):Eleştirmenlerce beğenilen Koreli yönetmenlerin yönettiği dört kısa filmden oluşan bu koleksiyon, farklı karakterlerin eklektik bir keşfi niteliğinde.

Roman Empire: Caligula: The Mad Emperor (5 Nisan 2019):Eskiden askerler ve halkça sevilen Caligula’nın ülkeyi kendisine kötü şöhret kazandıran acımasız bir ahlaksızlık ve sefahatle yönetmesi Roma’yı sarsar.

You vs. Wild (10 Nisan 2019):Bu interaktif macera dizisinde Bear Grylls, dünya üzerindeki en çetin yerlere gidiyor ve izleyicilerden onun için önemli ölüm kalım kararları almasını istiyor.

Liss Pereira: Reteniendo liquidos (10 Nisan 2019): Hamile Liss Pereira yalan söylemek, çirkin donlar, mahrem bölgeler ve modern ilişkilere dair hem eğlenceli hem de rahatsız edici gerçekleri paylaşıyor.

A Land Imagined (12 Nisan 2019):Singapur’da bir polis, gizemli bir oyun oynayarak uykusuz geceler geçiren göçmen bir Çinli inşaat işçisinin ortadan kaybolmasını araştırır.

Who Would You Take to a Deserted Island? (12 Nisan 2019):Birlikte geçirdikleri son gecedeki kutlama sırasında bir sır açığa çıkınca uzun süredir arkadaş olan dört kişinin yaşamı aniden değişir.

Mighty Little Bheem (12 Nisan 2019):Masum bir ufaklığın sınırsız merakı ve olağanüstü gücü, yaşadığı küçük Hint kasabasına haylazlık ve macera getiriyor.

Francesco de Carlo: Cose di Questo Mondo (12 Nisan 2019):Francesco De Carlo, Milano’da Santeria Social Club’daki stand-up gösterisinde sağlıksız alışkanlıklar, din, politika ve zeplinler gibi birçok konuya değiniyor.

Special (12 Nisan 2019):Orta dereceli serebral palsi hastası eşcinsel bir adam, bir kazanın ardından kendini kaza kurbanı olarak tanıtmaya karar verir ve sonunda istediği hayatın peşine düşer.

My First First Love (18 Nisan 2019):Yun Tae-o’nun bir grup arkadaşı, çeşitli kişisel nedenlerle onun evine taşınır. Burada aşkı, arkadaşlığı ve daha pek çok şeyi birlikte yaşarlar.

Samantha!: 2. Sezon (19 Nisan 2019):Samantha çocukça tuhaflıklarını geride bırakıp daha iyi bir aktris ve anne olmaya çalışır. Ama kayınvalidesi ve gruptan eski arkadaşları işini zorlaştırır.

Cuckoo: 5. Sezon (19 Nisan 2019):Ken, zengin bir üvey kız kardeşi olduğunu öğrendiğinde turnayı gözünden vurduğunu düşünür. Ama çok geçmeden kadın servetini, Ken ise umutlarını yitirir.

Selection Day: Yeni Bölümler (19 Nisan 2019):İki genç kriket dehası, kendi hırs ve hayallerini gerçekleştirmek için otoriter babalarıyla ve kendilerinden yana olmayan bir sistemle mücadele eder.

A Fortunate Man (19 Nisan 2019):Yetenekli bir mühendis, sade yaşantısından kaçarak Kopenhaglı elitler arasında servet ve başarı kovalamaya başlar. Ancak onuru, onun sonunu getirebilir.

I Think You Should Leave with Tim Robinson (23 Nisan 2019):Bu yeni skeç programında Tim Robinson ve konukları, her skeçte birini köşeye sıkıştırarak onu umutsuzca kaçmayı arzulayacak hâle getiriyor.

Bonding (24 Nisan 2019): Kısa süre önce eşcinsel olduğunu açıklayan Pete ile New York’un en iyi dominatrikslerinden Tiff’in yolları kesiştiğinde eski lise arkadaşları alışılmadık bir bağ kurar.

Yankee (26 Nisan 2019):Teksaslı genç bir adam sınırı geçerek Meksika’ya gider ve burada kötü şöhretli bir uyuşturucu baronuna dönüşür.

Whindersson Nunes: Adulto (29 Nisan 2019):Brezilyalı YouTube fenomeni Whindersson Nunes, bir dizi eğlenceli hikâye ve tuhaf şarkıyla, sıfırdan başladığı günleri anımsıyor.

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward (30 Nisan 2019): Kara mizahın ustalarından Anthony Jeselnik, yepyeni bir stand-up gösterisiyle sevenleriyle buluşuyor.

Chambers (Nisan’da yayında):Aklını hayatını kurtaran donör kalbi çevreleyen gizeme takan genç bir hasta, kalbin asıl sahibinin şeytani özelliklerini sergilemeye başlar.

NETFLIX ANİME

ULTRAMAN (1 Nisan 2019):Uzaylıların Dünya’yı tekrar tehdit etmesiyle genç Shinjiro, daha önce babasının da yaptığı gibi metal ultra kıyafeti giyip Ultraman’e dönüşmek zorundadır.

Rilakkuma and Kaoru (19 Nisan 2019):Karoru’nun oldukça sıradan bir hayatı vardır. Ama tüylü bir oyuncak ayı olan sevimli derecede tembel oda arkadaşı Rilakkuma hayatına neşe katar.

Ingress: The Animation (30 Nisan 2019)

Baki: 2. Kısım (30 Nisan 2019):Kendisi de bir hükümlü olan ödül avcısı Biscuit Oliva, kaçan mahkûmları yakalamak ve onların karmaşa çıkarmasını engellemek üzere Tokyo’ya çağrılır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top