HABER

Nioh’un Son DLC Paketi Bu Ay Çıkacak

Bu son paket, oyuna yeni karakterler, mod ve görevler ekleyecek.

Geliştirici Team Ninja, Dark Souls benzeri aksiyon oyunu Nioh için üçüncü ve son DLC’yi açıkladı. Bu son DLC paketi 26 Eylül’de piyasaya çıkacak.

Team Ninja’nın yaratıcı yönetmeni Tom Lee, PlayStation Blog’ta ayrıntıları paylaştı. Lee’ye göre Bloodshed’s End paketi, önceki DLC paketi olan Defiant Honor’daki olayları takip edecek ve ”William’ın yolculuğunun sonu” olarak damgasını vuracak.

Bloodshed’s End, oyuna yeni ana görev, yan görev ve Twilight görevleri ekleyecek. Ayrıca bununla birlikte oyuna The Abyss adında yeni bir mod da gelecek. Bu modda oyuncular yeteneklerini sürekli olarak savaş alanında test edebilecekler. DLC, oyuna yeni karakterler (Yokai), Koruyucu Ruhlar ve yeni bir zorluk seviyesi de ekleyecek.

Önceki iki DLC genişlemesi gibi Bloodshed’s End DLC paketi de 10 Dolar fiyatla satılacak. Nioh’un Season Pass’ini alanlar hiçbir ücret ödemeden bu DLC paketine sahip olabilirler. Geliştirici, çıkış yapmadan önce DLC ve The Abyss modu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını söyledi.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı