HABER

Nintendo Switch’in Ücretli Online Servisinin Detayları Yakında Gelecek

Tüm detayları mayıs ayında öğreneceğiz.

Nintendo Switch oyunlarını çevrimiçi olarak oynayabilmeniz için henüz para ödemeniz gerekmiyor ancak tıpkı PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyelik hizmeti gibi, Nintendo Switch için de ücretli üyelik hizmeti, eylül ayında gelecek.

Hizmetin detaylarından sadece fiyatları öğrenmiştik. Eğer aynı kalırlarsa, 1 aylık üyelik 3.99 $, 3 aylık üyelik 7.99 $ ve 12 aylık üyelik 19.99 $ tutarında olacak. Bu fiyatlar, PlayStation Plus ve Xbox Live Gold ile karşılaştırıldığında gayet uygun görünüyor.

Henüz hizmetin fiyatlarından başka ayrıntı bilmiyoruz. Fakat Nintendo, mayıs ayının başlarında servisle ilgili birçok detayı paylaşacağını söyledi. Bu bilgiler, Nintendo’nun resmi web sitesinde paylaşılacak. Sitemizde de detaylarla ilgili haberleri görebileceksiniz.

Nintendo yönetimi, bu yılın başlarında, çevrimiçi hizmetlerin yeni oyunculara ulaşmada önemli bir rol oynadığına vurgu yaptı. Nintendo’nun Başkanı Tatsumi Kimishima, ”Bu sebeple çevrimiçi hizmete önemli kaynaklar uygulamak istiyoruz. Tüm enerjimizi ücretli hizmete adayacağız.” dedi.

Kimishima, yeni oyuncuları ücretli hizmete teşvik etmek için ”cazip ürünler” sunacağını söyledi. Hizmetin yaygınlaşmasıyla, oyuncuların ne isteyip ne istemediklerine göre ürünler sunacaklarını belirtti. Bu arada Başkan Kimishima, haziran ayında emekli olarak görevini bırakacak.

PlayStation Plus ve Xbox Live Gold hizmetleri çevrimiçi oynamanın yanı sıra, aylık olarak bir grup ücretsiz oyunu abonelerine sunuyorlar. Nintendo tarafından da böyle bir hizmet gelebilir.

Bu arada Nintendo’nun E3 2018 planları duyuruldu. Ayrıca Nintendo Switch için doğrulanan yeni Smash Bros. oyunu, E3’te oynanabilecek.

Nintendo Switch’in Ücretli Online Servisinin Detayları Yakında Gelecek
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı