DONANIM

Nintendo Switch’e Mikrofon ve Mikrofon Başlığı Geliyor

Nintendo, konsol için çevre birimi çıkarmaya devam ediyor.

Nintendo’nun açıklamasına göre Switch konsolu için özel olarak üretilen mikrofon ve mikrofon başlığı geliyor. 30 Mayıs’ta satışa çıkacak olan bu mikrofonla, arkadaşlarınızla ve ailenizle karaoke yapabileceksiniz.

Switch için çıkan müzik uygulaması KARAOKE JOYSOUND, geçen sene Nintendo’nun Japonya mağazasında piyasaya sürüldü. İçerisinde Nintendo’nun Jump Up, Super Star! gibi şarkılar dahil Japonca ve diğer dillerde 140.000’den fazla popüler şarkı bulunuyor. Ayrıca yeni bir Joysound mobil uygulamasıyla uyumlu. Uygulamanın Switch versiyonu Wii U kablosuz mikrofonunu (ve bildirildiğine göre başka herhangi bir USB mikrofonu) destekleyecek.

Wii U’daki Joysound’da olduğu gibi, tek tek şarkı veya şarkı paketi satın almayacaksınız. Bunun yerine tam kataloğa belirli bir süre erişim satın alacaksınız. En kısa karaoke seansı 3 saatlik olan 324 Japon Yeni, 24 saatlik olan 540 Japon Yeni. Bir aylık erişimin fiyatı 1512 Japon Yeni. 90 gün seçeneği ise 3024 Japon Yeni. Türkiye’ye çıktığında fiyatları ne şekilde olur bilmiyorum.

Switch uygulamasında skor modunun yanı sıra sınırsız şarkı söylemenize izin veren bir freestyle modu bulunuyor. Ekranı Sony’nin SingStar oyununa benziyor. Ayrıca arkaplana koymanız için Mario Kart 8, Arms, Breath of the Wild, Xenoblade Chronicles 2 ve Super Mario Odyssey’nin görüntüleri dahil birçok görsel sunuyor.

Mikrofon ve başlık, Türkiye’de de satışta olacak. Mikrofonun fiyatı 100 ile 190 ₺, mikrofon başlığının fiyatı ise 50 ile 100 ₺ arasında olabilir.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı