HABER

Nintendo Switch’e Güncelleme Geldi

Nintendo, bu ayın başlangıcından bu yana Nintendo Switch’in ilk sistem güncellemesini yayınladı ancak sanal konsolun veya diğer sistemlerin özelliklerini henüz tanıtmadı.

Bu güncelleme bazı önemli bileşenlere sahip mesela eShop’a erişim sağlaması gibi.. Bu yeni güncellemeyle birlikte pek değişen birşey olmadı.  Nintendo’nun destek sitesinde paylaşılan düzeltme notlarına göre, 2.1.0 yalnızca “kullanıcının deneyimini geliştirmek için genel sistem kararlılığı geliştirmeleri” sağlamaktadır.

Güncelleme arka planda otomatik olarak indirilecektir. Herhangi bir yazılım parçasını açtığınızda yüklemeniz (zorlamadığınız halde) istenecektir. Alternatif olarak, kısa kurulum işlemini başlatmak için Ayarlar menüsünün Sistem alanına gidebilirsiniz.

Bu güncelleme kullanıcılar için hayalkırıklığı olsa da önümüzdeki günlerde Switch’e yeni işlevsellikler geleceğini umuyoruz.  Sözü edilen Sanal Konsol, sesli sohbet imkanı sağlayan bir mobil uygulama ile entegre ediliyor. Ücretsiz bir oyuna sınırlı zamanlı erişim olanağı sağlayan çevrimiçi hizmetin premium bir versiyonu var. Sanal Konsolun tarihi henüz belli değil. Mobil uygulama bu yaz için hazırlanacak ve genişleyen çevrimiçi hizmet bu sonbaharda gelecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı