HABER

Nintendo Switch Online’ın İlk “Özel Teklifleri” Tanıtıldı

18 Eylül’den itibaren Online Servis hizmet verecek!

Çevrimiçi oyun deneyimine ve klasik NES oyunlarının kütüphanesine erişim, yakında aktif olacak olan Nintendo Switch Online hizmetine abone olanlara sunulacak bir avantaj olacak ve bunlar, üyelere “özel teklifler” olarak isimlendirilecek.

İlk olarak, Nintendo Switch Online hizmetine abone olanlar, yeni NES tarzı Joy-Con kontrol cihazlarını satın alabilecekler. Bu noktaya çok dikkat edin! Yalnızca, Switch Online üyeliğiniz varsa bu kontrol cihazını sipariş edebileceksiniz. Bu NES tarzı Joy-Con kontrol cihazı, 60 dolar fiyat etiketiyle satılacak ve klasik NES oyun kontrolörü gibi iki adet kontrolörle birlikte sizlere ulaşacak. Bu cihazla birlikte, NES oyun kütüphanesine erişim sağladıktan sonra oradaki oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Buna ek olarak, 12 aylık abonelik için kayıt yapan Switch sahipleri, Splatoon 2’de iki özel ekipman parçası alacaklar: Splatoon 2: the Online Jersey (kıyafet) ve Online Squidkid V Shoes (ayakkabı). Bu iki ekipman parçası da, Splatoon 2 Dünya Şampiyonası’nı kazanan takımı tarafından giyilen formanın görselini barındıracak. Bu ekipmanlar, abonelere e-posta yoluyla gönderilen bir indirme kodu ile dağıtılacak. Eğer, bir aile planın parçasıysanız, aile grubunun her bir üyesi için bir indirme kodu yollanacak.

Nintendo Switch Online servisinin sunacağı tekliflerle ilgili daha fazla bilgiyi, Nintendo’nun resmi sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yakında bu servise daha fazla teklif eklenmeye devam edecek. Bu yüzden, bizi takip etmeyi unutmayın!

Son olarak, Nintendo Switch Online servisi 18 Eylül günü Kuzey Amerika’da, 19 Eylül günü Avrupa ve Japonya’da hizmet vermeye başlayacak.

Abonelik Ücretleri:

  • 1 Aylık Üyelik – 4$
  • 3 Aylık Üyelik – 8$
  • 12 Aylık Üyelik – 20$
  • 12 Aylık Aile Planı – 35$
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı