HABER

Nintendo E3 2018 Konferansının Tarihi ve Saati Belli Oldu

Super Smash Bros.’tan yeni haberler duyacağız.

E3 2018’in konferans detayları gelmeye devam ediyor. Yeni haberlerle karşımıza çıkacak olan Nintendo’nun konferans tarihi, saati ve planları duyuruldu. Nintendo, canlı yayına gelemeyecek ancak kaydedilmiş bir video ile sunumunu yapacak. Nintendo konferansı, 12 Haziran’da saat 19.00’da gerçekleşecek.

Nintendo konferansında neler olacağına dair pek ayrıntı paylaşılmadı ancak, Switch için doğrulanan yeni Smash Bros. oyunundan haberler geleceği kesin. Sitemizde de yeni oyunlarla ilgili haberlere yer vereceğiz.

Nintendo, konferansın ardından Treehouse Live programına başlayacak. Daha sonra üç gün geliştirici konuşmalarına yer verecek ve daha fazla şey sunacak. Şirket, sunumuna Super Smash Bros. ile başlayacak.

Nintendo, E3 gösterisinde 2018’den sonra çıkacak oyunlar yerine daha yakında gelecek oyunlara odaklanacağını söyledi. Bu da şirketin, daha fazla projesi hakkında fragmanlar ve duyurular sunmayacağı anlamına gelmiyor.

Konferansta Super Smash Bros.’un yanında mutlaka Pokemon RPG’sini ve yeni Metroid Prime oyununu göreceğiz. Gösteriye katılanlar yeni Smash Bros.’u deneyebilecekler. Aynı zamanda dövüş oyunu ve Splatoon 2 için bir turnuva düzenlenecek.

Diğer E3 2018 haberlerine geldiğimizde, merakla beklenen Cyberpunk 2077’nin geliştiricisi CD Projekt Red, kesin olarak E3’e katılacağını doğruladı. Ancak ne yazık ki yeni oyun hakkında detay öğrenemeyeceğiz.

Nintendo’nun E3 planlarından sonra, Sony’nin de planlarını merakla bekliyoruz. Tüm şirketlerin E3 2018 tarihlerine ve saatlerine bakmak için buraya gidebilirsiniz.

Nintendo E3 2018 Konferansının Tarihi ve Saati Belli Oldu
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı