HABER

Netflix’in Witcher Dizisinden Yeni Ayrıntılar Geldi

Netflix’in Witcher uyarlaması, 2020 yılında gelebilir.

The Witcher serisine ilham veren roman serisinin uyarlamasından yeni detaylar gelmeye başladı. Dizi şu an yapım aşamasının daha çok başında. Serinin hayranları merakla diziyle ilgili haberler beklerken, showrunner Lauren S. Hissrich’ten yeni haberler gelmeye devam ediyor. Hatırlıyorsanız, şubat ayında bitmiş pilot senaryosunu Twitter hesabından paylaşmıştı. Hissrich, ilk olarak birinci sezonun sekiz bölümden oluşacağını söylemişti. Evet bu, izleyici açısından yeterli görünmeyebilir ancak Hissrich, bunun doğru bir karar olduğunu söyledi. Ayrıca bölümlerin sıkı, aksiyon dolu, karakter ve hikaye bakımından zengin olduğunu vurguladı. Bu yüzden serinin uzun süreceğini düşünüyor.

Hissrich, pilotun aksine bölümlerin senaryolarına henüz başlamadığını, diğer yedi bölümü yazmak için yeni yazarların katılacağını söyledi. Peki dizi, ne zaman başlayacak? Hissrich’in bildirdiğine göre, muhtemelen 2020 yılına kadar ilk bölümü gelmeyecek. Netflix, serinin iyi olduğundan emin olmak için zaman istiyor. Hissrich, buna vurgu yaparak ”Kalite, hızdan önce gelir.” diyor. Son olarak, dizi romanların ve oyunların geçtiği Doğu Avrupa’da çekilecek. Tıpkı Hissrich’in de düşündüğü gibi, bu seri başka herhangi bir yerde çekilemezdi.

Netflix’in Witcher dizisinden bilgiler şimdilik bu kadar. En azından ne zaman çıkacağını artık biliyoruz. Önümüzdeki zamanlarda oyuncu kadrosuyla ilgili haberler görebiliriz. Takipte kalmaya devam edin.

Netflix’in Witcher Dizisinden Yeni Ayrıntılar Geldi
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı