Dizi & Film

Netflix Dizisi Sabrina’nın İkinci Sezon Tarihi Açıklandı

Cadı Sabrina’nın maceraları, nisan ayından itibaren devam edecek.

Netflix’in cadı dizisi Chilling Adventures of Sabrina’nın ikinci sezon yayın tarihi açıklandı. Yeni sezonu 5 Nisan 2019‘da yayınlanmaya başlayacak. Yakın zamanda paylaşılan fragman, yeni sezonda neler olacağını özetliyor.

90’lı yılların sonlarında Melissa Joan Hart’ın oynadığı Sabrina dizisinin yeni versiyonu daha karanlık ve gösterişli. Netflix’in dizisinde Sabrina karakterini Kiernan Shipka canlandırıyor. Chilling Adventures of Sabrina’nın kadrosunda Shipka’ya ek olarak, Yüzüklerin Efendisi’nden Miranda Otto Sabrina’nın teyzesi Zelda’yı, Wonder Woman’dan Lucy Davis ise onun diğer teyzesi Helga’yı canlandırıyor. Kedi Salem de dizide yer alıyor ancak dizinin eski versiyonunda olduğu gibi konuşmuyor.

Chilling Adventures of Sabrina, ekim ayının sonunda Netflix’te 10 bölüm olarak yayınlandı. 14 Aralık’ta noel özel prömiyeri olacak ancak ikinci sezon için nisan ayına kadar beklemek zorundasınız.

Dizi, kasım ayında kullanılan bir tapınak heykeli yüzünden Satanist Tapınağı tarafından dava edildi. Satanistlere ait olan Baphomet heykelinin izinsiz kullanıldığı gerekçesiyle 50 milyon dolarlık dava açıldı. Tapınak, yayınladıkları bildiride bu dizi yüzünden eleştirilerin ve nefret saldırılarının hedefi olduklarını belirtti. The Satanic Temple’ın sözcüsü Lucien Greaves, dizinin yapımcısı Warner Bros. ve Netflix ile uzlaşmaya vardıklarını ve davayı çözdüklerini belirtti.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top