HABER

NBA 2K18 ve NHL 18’in PlayStation 4 Paketleri (Bundles) Duyuruldu

NHL 18’i yalnızca Kanada’da yaşayanlar satın alabilirken NBA 2K18’in paketini Avrupa’da satın alabilirsiniz.

Spor oyunları temalı yeni PlayStation 4 paketleri resmi olarak duyuruldu. PlayStation Blog‘da ilan edildiği üzere bu paketlerin ilki 15 Eylül’de 380 dolarlık fiyat etiketiyle piyasadaki yerini alacak olan NHL 18 PlayStation 4 paketidir.

Piyasaya sürülecek konsol 1 TB depolama alanına, bir adet DualShock 4 kontrolör ve oyunun kopyasını barındıracak. Ayrıca, oyunun kutusunda ve oyun diskinin kutusunda yer alacak kapak yıldızı ise Edmonton Oilers ekibinin yıldızı Connor McDavid olacak. Ancak bu paketi satın alabilmeniz için Kanada’da yaşamanız gerekiyor.

[jaw_media_gallery gallery=”10739″ type_gallery=”vertical” thumb_gallery=”4″ ][jaw_clear]

Avrupa için PlayStation 4 paketi ise NBA 2K18 ile geliyor. 15 Eylül’de 380 dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak olan NBA 2K18 PlayStation 4 paketi, 1 TB kapasiteye, bir adet DualShock 4 kontrolörüne ve NBA 2K18’in Early Tip-Off sürümünün bir kopyasına sahip olacak. Oyunun bu sürümünün paket içeriğinde yer almasının sebebi ise oyunun resmi çıkış tarihi olan 19 Eylül’den dört gün önce oyuna erişim sağlayabilmeniz için tercih edilmiş. Yani bu paketi satın alırsanız oyuna 15 Eylül tarihinden itibaren erişim sağlayacaksınız.

Daha önce açıklandığı gibi NBA 2K18’in Kanada için farklı bir kapak yıldızı mevcut: Toronto Raptors ekibinin yıldız oyuncusu DeMar DeRozan. Diğer bölgelerde ise Kyrie Irving kapak yıldızı olarak yer alıyor ancak oyuncu Cavaliers ekibindeyken hazırlanan kapak resmi Celtics ekibine geçiş yaptığı için güncellendi ve şu anda bu kapak resmi yayında.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı