HABER

My Nintendo’da Yeni Ücretsiz Oyunlar Çıktı

Şimdi 3DS ve Wii U sahipleri ücretsiz başlıklardan alabilirler.

Nintendo, oyunculara birkaç ödül daha sunuyor. Oyun indirimlerinin yanı sıra sınırlı bir süre ücretsiz kalacak bir grup oyun bulunuyor.

3DS ve Wii U için dört adet ücretsiz oyun var. 3DS sahipleri, Star Wars Pinball ve bulmaca platform oyunu Mighty Switch Force 2’ye 50 Gold puanla, Woah Dave oyununa da 40 Gold puanla sahip olabilirler. Wii U içinse beğenilen fütüristik yarış oyunu Fast Racing Neo, 110 Gold puan karşılığında veriliyor. Kampanya 23 Mayıs’a kadar sürecek.

My Nintendo üyeleri, son Mario ödüllerini Paper Mario: Sticker Star, New Super Mario Bros. 2 ve Super Mario Bros. DX gibi güncel ve klasik başlıklarda olan indirimler için kullanabilirler.

My Nintendo ücretsiz oyun kampanyası geçen sonbahardan beri periyodik olarak devam etmekte. Bundan önceki kampanyada Mighty Switch Force, Toki Tori 3D, Retro City Rampage DX ve Gunman Clive HD Collection oyunları ücretsiz olmuştu.

Mevcut olan ödüllerin tam listesini My Nintendo web sitesinde görebilirsiniz. Nintendo, Switch’e özel ödülleri tam olarak hizmete açmış olmasa da, Switch sahipleri My Nintendo puanlarını kullanarak belirli oyunlara sahip olabilirler. Üyeler, Gold puanlarını satın alırken Switch oyunları seçebilirler. Bunun nasıl çalıştığını web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı