HABER

Monster Hunter World’ün Sonraki Street Fighter Zırh Görevi Açıklandı

Önümüzdeki ay, Sakura zırhını kapabileceksiniz.

Monster Hunter World ve Street Fighter çapraz etkinliğinin ikinci turu yakında geliyor. Bu kez oyuncular, Sakura zırhını elde edebilmek için Challenge Quest’i tamamlayacaklar. Öncekinde de olduğu gibi sınırlı bir süre için mevcut olacak.

Sakura zırh seti, Empress in Full Bloom adındaki üç bölümlük bir Challenge Quest’ten alınabilir. Görevler, 3 Mayıs’ta başlayıp 10 Mayıs’a kadar devam edecek. Capcom, henüz görevlerin ayrıntılarını açıklamamış olsa da, amacınız Arena’da Pink Rathian’ı öldürmek olacaktır. Oyuncuların görevleri yapabilmesi için Hunter Rank’ta 12 veya daha yüksek bir rakama sahip olmalıdır.

Sakura zırhı, avcılarınızın görünümünü değiştiren bir Street Fighter setidir. Bu set, oyuncuların elde edecekleri ikinci Street Fighter zırh seti olacaktır. İlk etkinlik bu yılın başlarında gerçekleşmişti ve oyuncuların, Ryu setini alabilmeleri için Down the Dark, Muddy Path isimli etkinlik görevini bitirmeleri gerekiyordu.

Street Fighter Challenge Quests etkinliği, Monster Hunter World’ün büyük 3.0 güncellemesiyle gelen, 16 oyuncuyla Kulve Taroth isimli Elder Dragon’u öldürmenizi isteyen etkinliğin sona erdiği aynı gün başlayacak.

Tüm etkinlik tarihlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Monster Hunter World’ün Sonraki Street Fighter Zırh Görevi Açıklandı
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı