Haberler

Monster Hunter World’ün Kış Etkinliği Başladı

Winter Star etkinliği şimdi PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da başladı.

Monster Hunter: World’ün yeni sezon etkinliği Winter Star Fest, şimdi tüm platformlarda başladı ve etkinlik görevlerinin yanı sıra yeni kış temalı zırh ve diğer sınırlı süreli içerikler herkese açık.

Gathering Hub, etkinlik sırasında kış temalı süsler ve diğer kış temalı dekorasyon öğeleriyle kaplandı. Artık günlük giriş bonusu olarak iki adet Lucky Voucher (Şanslı Kupon) alacaksınız. Ayrıca bir adet ücretsiz Winter Star Bileti kazanma şansınız olacak. Winter Star Biletleri, günlük olarak sınırlı sayıda olacak. Bunlardan yeterince topladığınızda, aşağıda fotoğrafı bulunan noel temalı Orion α ve Orion kostümlerini alacaksınız.

Ayrıca küçük sevimli Palico’nuz için kardan adam kostüm setine Winter Star Biletlerini harcayabilirsiniz. Yeni bir etkinlik görevi olan Timberland TroublemakersBristly Pincushion yapmak için harcayabileceğiniz Bristly Crake Biletlerini verecek.

Summer Twilight Fest etkinliği de dahil olmak üzere, neredeyse önceki tüm etkinlik görevleri geri gelecek ve Wiggler başlığı ile birlikte, diğer parçaları kazanma şansı verecek. Tüm etkinlik programını Monster Hunter World’ün resmi sitesinde görebilirsiniz.

Winter Star Fest boyunca tüm tesislerde oyun içi öğeler satışta olacak. Winter Star Fest, 17 Aralık’a kadar devam edecek.

Monster Hunter World’ün Kış Etkinliği Başladı
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top