HABER

Monster Hunter Generations Ultimate’in Demosu Switch’e Çıktı

Switch oyuncuları, şimdi 3DS oyununun genişletilmiş versiyonunu deneyebilirler.

Capcom, yakın zamanda Twitter üzerinden Monster Hunter Generations Ultimate demosunun Nintendo Switch’te yayınlanacağını paylaşmıştı. Oyuncular, oyunun ücretsiz ve oynanabilir tanıtım kısmında Hunting Styles denilen altı avcılık tarzını ve yeni Prowler yeteneklerini denemeye başlayabilir.

Oyunun tam sürümü 28 Ağustos’ta gelecek. Monster Hunter Generations Ultimate, 2015’te 3DS için çıkan orijinal Monster Hunter Generations’ın daha genişletilmiş bir versiyonu olarak piyasaya çıkacak. Alchemy ve Valor olarak adlandırılan iki yeni avcılık tarzı (Hunting Styles), bir Elder Dragon ve yeni bir oyun sonu canavarı getiriyor. Ayrıca G Rank görevlerinde, tanıdık düşmanların daha zorlu versiyonlarını öldürmeniz istenecek. Oyun, daha önce Japonya’da Monster Hunter XX ismiyle piyasaya çıkmıştı. Eğer 3DS’te Monster Hunter Generations’a sahipseniz, ilerlemenizi Ultimate’e aktarabilirsiniz. Bu sayede aynı avcılarınızla oyuna devam edebilirsiniz. Ancak bunun demoda yapılabileceği hakkında herhangi bir açıklama gelmedi.

Oyun, dört oyuncuya kadar yerel ve çevrimiçi çok oyunculu desteği sunuyor. Ayrıca güçlü Hunter Art hareketlerini Switch’in dokunmatik ekranıyla yapabileceksiniz.

Monster Hunter Generations Ultimate, 28 Ağustos’ta piyasaya çıktığında, The Legend of Zelda: Breath of the Wild karakteri olan Link’in Champion’s Tunic isimli özel zırhına erişme ve Palico’nuz için Korok kostümünü üretebilme imkanınız olacak.

Bu arada Monster Hunter World, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden PC platformuna çıkış yaptı ve satış rekoru kırdı. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı