Haberler

Monster Hunter Benzeri Dauntless, Epic Game Store’a Geçiyor

Çapraz ilerleme desteği sunacak.

Phoenix Labs, Dauntless’ın yakın zamanda Epic Games Store’a taşınacağını duyurdu. Bu yıl konsollarda ve mobil cihazlarda yayınlanacak oyun, hem platformlar arası çok oyunculu oynama hem de çapraz ilerleme özelliği alacak.

Dauntless’ın ne zaman mağazada yayınlanacağı kesin değil. PC sürümünün konsol sürümlerinden önce piyasaya çıkması bekleniyor. Geliştirici, her oyuncunun kaydettiği Dauntless verilerini Epic hesaplarına bağlamayı hedefliyor. Böylece oyuncular, başka bir sisteme geçtiğinde verileri de geçebilsin. Bu sistem, Nintendo Switch’te ve ilerleyen zamanlarda oyunun mobil sürümlerinde etkin olacak. Cihazlar arası çapraz oynama desteği sağlanacak.

Geliştiricinin duyurduğu Hunt Pass Season Two, şimdi Dauntless’ta ve 13 Mart’a kadar devam edecek. Bu etkinlik Sevgililer Günü temalı ve romantik ifadelerle birlikte platin paketler gibi sınırlı süreli ödüller sunuyor. Pass’te ücretsiz bir Basic track, 1,000 platinum ücretli Elite track bulunuyor. Her iki parçanın 50 seviyesi var. Elite olmak size özel Ace chips ve notlar, özel transmoglar ve daha fazla şey sunuyor.

Oyun, şimdi PC’de açık beta aşamasında. Epic Games mağazasına geçtiğinde hangi platformda oynamayı tercih ettiğinize bakılmaksızın gelişmeye devam edeceksiniz. Bu sene nisan ayında PS4 ve Xbox One’da çıkacak. 2020’den önce Switch ve mobil cihazlarına gelmesi planlanıyor.

Epic, son zamanlarda beklenmedik adımlar attı. The Division 2 ve Metro Exodus gibi merakla beklenen büyük oyunları kendi mağazasına taşıdı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top