Haberler

Microsoft, X018 Etkinliğinde Büyük Duyurular Yapacak

Bu hafta sonu gerçekleşecek olan etkinlik, Mixer’de canlı olarak yayınlanacak.

Microsoft, bu hafta sonu gerçekleştireceği X018 etkinliğinde büyük duyurular yapacağını vaat ediyor. Etkinlik, 10-11 Kasım arasında Meksika’da gerçekleşecek ve şirket, etkinlikte neler olacağıyla ilgili bilgiler verdi.

Dev teknoloji şirketi, etkinlikte PlayerUnknown’s Battlegrounds‘tan büyük haberlerin, Shadow of the Tomb Raider‘ın 13 Kasım’da gelecek olan The Forge DLC genişlemesiyle ve State of Decay 2‘nin yeni güncellemeleriyle ilgili detayların yer alacağını söyledi.

”Xbox’la ilgili her şeyi kapsayan bir küresel kutlama” olarak adlandırılan X018 etkinliğinde ilk bakışlar, yeni haberler ve sürprizler yer alıyor. Microsoft, bu etkinliğinde konsollar için yeni ödeme planı olan Xbox All Access ile ilgili detaylar verecek. Bu, gelecek nesillere de aktarılabilecek bir hizmet olacak. Ayrıca şirketin 2019’da testlerine başlayacağı akış hizmeti olan Project xCloud ile ilgili daha fazla detay yer alacak.

Sony, bu sene PSX etkinliği düzenlemeyeceğini duyurmuştu. Şirket, etkinlikte gösterecek büyük çaplı bir şey olmadığı için bu seneyi atladıklarını açıkladı. Microsoft, Sony’nin yokluğunda büyük şovunu yapmayı planlıyor.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top