HABER

Metal Gear Survive’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation 4 ve Xbox One için 2018’in başlarında geliyor.

Yakın zamanda oyunun duyurusunu yapan Konami, nihayet Metal Gear Survive’ın çıkış tarihini açıkladı. Bugün paylaşılan bir tweet ile doğrulanan çıkış tarihi şu şekilde; PlayStation 4 ve Xbox One için Amerika Birleşik Devletleri’nde 20 Şubat 2018 tarihinde, 22 Şubat 2018’de ise Avrupa’da piyasaya sürülecek.

Çıkış tarihi açıklanmasıyla beraber ön siparişe açılan oyunu satın alan herkese Survival Pack hediye edilecek. Bu paket; dört altın kaplama silah (yarasa (bat), balyoz (sledgehammer), hayatta kalma pala bıçağı (survival machete) ve hayatta kalma mızrağı (survival spear)), iki adet emote (mutlu ve başparmak yukarıya), Kabuki yüz boyası ve dört adet başlık (yeşil, pembe, mavi ve gümüş) barındırıyor. Bunlara ek olarak Survival Pack, Anne Tabanı tabelasını (Mother Base) ve Boxman (Portakal) aksesuarı içeriyor.

Bu oyun, Metal Gear Survive’ın yaratıcısı Hideo Kojima’nın Konami’den ayrıldıktan sonra piyasaya sürülen ilk Metal Gear Survive oyunu olacak. Hideo Kojima’nın çıkardığı son Metal Gear Solid oyun olan Metal Gear Solid V: Phantom Pain ve Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’e göre oldukça farklı olan Metal Gear Survive’da hayatta kalabilmek için zombilere karşı mücadele etmekteyiz.

Son olarak, Metal Gear Survive’ın çıkış tarihi 2017 olarak belirlenmişti ancak Haziran ayında düzenlenen E3 2017 brifinginde çıkış tarihinin 2018’e ertelendiği açıklanmıştı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı