Dizi & Film

Men In Black 4’ün İsmi Belli Oldu

Ajanlar, bu kez uluslararası bir görevi üstlenecek.

Men In Black’in dördüncü filminin artık resmi ismi var. Filmin sosyal medya sayfaları Men in Black International ismiyle açıldı. Dördüncü filmi International adını alıyor ve bu sefer ajanların uluslararası bir görevde olacağını gösteriyor.

Hızlı ve Öfkeli, İtalyan İşi, Adalet Peşinde ve Straight Outta Compton filmlerinin yönetmeni F. Gary Gray tarafından yönetilecek olan Men in Black International’ın başrolünde Chris Hemsworth ve Tessa Thompson yer alıyor. Men in Black 3’te Ajan O rolünü oynayan Emma Thompson da geri dönecek.

Filmin kadrosunda yer alan diğer oyuncular ise; Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall ve Rebecca Ferguson. İlk üç filmde başrolde oynayan Will Smith ve Tommy Lee Jones, film Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’a odaklandığından yer almayacaklar. Yeni film, ilk Men in Black filmlerindeki evrende geçecek. Fakat bununla ilgili detaylar henüz belli değil.

Men in Black International, 14 Haziran 2019’da vizyona girecek. İlk üç film, 1,6 milyar doların üzerinde gişe elde etti ve rekor kırdı. 2012’de çıkan Men in Black 3 ise 624 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etti ve serinin en başarılı filmi oldu.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top