HABER

Mega Man X Legacy Collection Bu Yaz Gelecek

Efsane oyunun  hayranları için koleksiyon paketi temmuz ayında piyasaya çıkacak. 

Ana Mega Man X oyunlarının sekizi, bu temmuz ayında iki derleme olarak karşımıza çıkacak. Capcom, yakın zamanda Mega Man X Legacy Collection ve X Legacy Collection 2’nin 24 Temmuz’da çıkacağını açıkladı. İlk koleksiyonda Mega Man X, X2, X3 ve X4, ikinci koleksiyonda ise  X5, X6, X7 ve X8 oyunları olacak.

Her iki koleksiyon da PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch’e çıkacak. Switch’te dijital olarak 20 $’dan satılacak. Konsol sürümleri için 40 $’lık perakende paketi olacak. PS4 ve Xbox One konsol paketleri, her koleksiyon için bir disk içerirken, Switch’te ilk koleksiyon için bir kartuş ve ikincisi için de bir indirme kuponu olacak.

Koleksiyonlar, sizi iki klasik bossların karşısına getiren bir X Challenge modu içerecek. Savaşmak için en fazla üç silahı seçebilir veya sadece koşarak kendinize meydan okuyabilirsiniz. Avcılık yetenekleriniz lider tablosunda övünmenizi sağlayacaktır.

Koleksiyondaki oyunların her birinde, pürüzleri yumuşatılarak CRT filtreleri dahil edilmiş ve günümüzün 3D modellemeleri yapılmıştır. Bu da görsel cila sağlamıştır. Her iki koleksiyon da Vita’daki Maverick Hunter X’in bir parçası olarak dahil edilen The Day of Σ’yi içerecek. Bu, ilk oyunun orijinal hikâyesini anlatıyor. Ayrıca oyunla birlikte müze, fragmanlar, oyuncaklar, ticari kartlar, anahtarlıklar ve ek ürünler gelecek. Her iki koleksiyon da X, X2 ve X3 için bir film müziği ve yeni remixler içerecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı