HABER

Mayıs 2018 PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Mayıs’ta PlayStation konsollarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar sonunda açıklandı.

Mayıs ayına sayılı günler kalmışken Sony, PlayStation Plus abonelerinin ay boyunca ücretsiz olarak oynayabileceği oyunları duyurdu. Mayıs ayında da PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita konsollarında oynanabilecek toplamda altı oyun bulunuyor. Çapraz satın alma sayesinde her bir platform için en fazla üç oyun alabilirsiniz.

Her ay olduğu gibi, en fazla dikkat çeken oyun grubu PlayStation 4 için ücretsiz olmakta. Detroit: Become Human’ın çıkış zamanı yaklaşırken, geliştirici Quantic Dream’in önceki oyunu Beyond: Two Souls mayıs ayı için ücretsiz olarak oynanabilecek. Bu oyun ilk olarak PlayStation 3 için geliştirilmiştir. Daha sonra PlayStation 4’e gelmiştir. Bunun yanında Ubisoft’un harika platform oyunu Rayman Legends da ücretsiz oyunlar grubunda yer alıyor.

PlayStation 3 sahipleri ise, iddialı iki oyuna sahip olacak. İlki, co-op aksiyon arcade oyunu Eat Them. Diğeri ise, aksiyon RPG oyunu Risen 3: Titan Lords. Vita tarafında ise iki bulmaca oyunu karşımıza çıkıyor. Bunlar; Furmins ve King Oddball. İkinci oyun, hem PlayStation 3 hem de PlayStation 4’te çapraz satın almayı destekliyor. Bu sayede her iki konsolda da üç oyuna sahip olabilirsiniz.

Nisan ayının ücretsiz oyunlarına bakmak için buraya gidebilirsiniz. PlayStation 4 kısmında, Mad Max ve Trackmania Turbo bulunuyor. Bunları kütüphanenize eklediğiniz zaman, PlayStation Plus üyeliğiniz boyunca kesintisiz olarak ücretsiz oynayabilirsiniz. Mayıs ayının ücretsiz oyunları 1 Mayıs Salı gününden itibaren yerini alacak.

İşte Mayıs 2018’in ücretsiz PlayStation Plus oyunları;

PlayStation 4

  • Beyond: Two Souls
  • King Oddball
  • Rayman Legends

PlayStation 3

  • Eat Them
  • King Oddball
  • Risen 3: Titan Lords

PlayStation Vita 

  • Furmins
  • King Oddball
Mayıs 2018 PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı