Haberler

Mad Box için Slogan Bulana 10 Bin $ ve Ücretsiz Oyunlar Verilecek

Mad Box’ı çıkarmaya hazırlanan Slightly Mad Studios pazarlama için en iyi sloganı bulmaya çalışıyor. Stüdyonun başkanı Ian Bell, twitter üzerinden oyuncuların etkileyici bir slogan bulmalarını istedi. Kazanan kişiye 10 bin dolar ve ”hayatı boyunca ” ücretsiz oyunlar verileceğini belirtti.

Bell, twitter üzerinden konsol hakkında bilgiler vermeye devam ediyor. Konsolun konsept tasarımı da yakın zamanda paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan tasarımdan çok daha farklı ve sade bir tasarım yayınlandı. Bu tasarım diğerine göre daha şık ve göz alıcı duruyor. Konsol yatay, dikey şekilde kullanılabilecek veya duvara monte edilebilecek. RGB aydınlatmaya sahip olacak ve önündeki ekranda izlenen filmin, oynanan oyunun veya çalınan müziğin bilgileri yer alacak.

Bell, Mad Box’ın ”şimdiye kadarki en güçlü konsol olacağını” söylüyor. Konsolun sanal gerçeklik donanımını saniyede 120 kare hızında destekleyeceğini söylüyor. Stüdyo, şu an bileşen üreticileriyle görüşme aşamasında.

Konsolun ne zaman çıkacağı veya fiyatlandırması şu an için belli değil. Bell, konsolun muhtemelen önümüzdeki üç yıl boyunca piyasaya çıkmayacağını söyledi.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top