HABER

Macaulay Culkin, The Big Bang Theory’i Birçok Kez Reddetmiş

”Eğer bu işi kabul etseydim, yüz milyonlarca dolarım olurdu.”

Küçük yaşta ”Evde Tek Başına” film serisiyle tanınan Macaulay Culkin, geri çevirdiği rollerden birini açıkladı. Joe Rogan Experience programında konuşan Macaulay Culkin, şu sıralar popüler komedi dizisi The Big Bang Theory için sürekli olarak takip edildiğini söyledi. Culkin, diziden gelen rol teklifini en az üç kere kabul etmediğini belirtti. Culkin’e giden rolün ne olduğu belli değil ancak baş rollerden biri gibi görünüyor.

Culkin, The Big Bang Theory’den gelen teklifleri geri çevirerek çok para kaybettiğini söyledi. Ancak buna rağmen pişman olmadı. Hep filmlerde gördüğümüz ünlü aktör, hiçbir zaman TV dizisinde oynamak istemedi. Culkin, bugün konfor içinde yaşadığını, Amerika ve yurtdışında mülkleri olduğunu, kendi deyimiyle ”serbest bir hayatı” olduğunu belirtti.

Variety’e göre, dizinin beş oyuncusu yaklaşan 12. sezon için bölüm başına 900,000 dolar alacak. Yani Culkin, teklifi reddederek yüz milyonlarca doları geri çevirmiş oldu.

37 yaşındaki Macaulay Culkin, 1990’da klasik noel komedi filmi Evde Tek Başına’daki Kevin McCallister karakteriyle tanındı. Filmin devamı olan Evde Tek Başına 2, 1992’de vizyona girdi. Bunun yanı sıra ünlü aktör, 1994’te Masallar Prensi ve Richie Rich’te yer aldı. Yetişkin olduğunda The Pizza Underground isimli müzik grubunda yer aldı. Daha sonra BunnyEars isimli yeni bir proje başlattı. Yakın zamanda ise, Seth Green’in yönetmenlik yaptığı Changeland filmi için Tayland’a gitti. 

The Big Bang Theory dizisi, CBS kanalında yayınlanan bir komedi dizisidir. Dizi, iki üstün zekâlı ev arkadaşlarının hayatlarına odaklanıyor. Leonard Leakey Hofstadter (Johnny Galecki) ve Sheldon Lee Cooper (Jim Parsons) iki asosyal ev arkadaşıdır ve fizikte birbirleriyle yarışırlar. Bir gün karşı daireye Penny (Kaley Cuoco) isminde güzel bir kız taşınır ve hayatlarında ”büyük bir patlamaya” sebep olur. Dizi yakın zamanda 11. sezonunu tamamladı. 12. sezonu eylül ayında yayınlanacak. Dizinin 12. sezonda biteceği tartışmaları vardı ancak 13. sezonun olacağı yönündeki tartışmalar doğrulandı. Dizinin oyunları; Jim Parsons, Johnny Galecki, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Melissa Rauch, Kunal Nayyar ve Mayim Bialik.

11. sezon, bölüm başına 14 milyon izleyiciye ulaşarak en popüler TV dizisi oldu. Dizinin spinoff’u olan ve Sheldon’ın çocukluğunu konu alan Young Sheldon, geçen sene yayınlanmaya başladı.

Macaulay Culkin, The Big Bang Theory’i Birçok Kez Reddetmiş
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı