DONANIM

Logitech’in Yeni Kablosuz Klavye ve Fare Seti MK540 Advanced Satışta

Logitech’in yeni ürünü Türkiye pazarında!

Piyasadaki eşdeğer ürünlere nazaran uygun fiyatı ve daha kaliteli ürünleri piyasaya sürmesiyle büyük bir ilgi odağı olan Logitech, yepyeni kablosuz klavye ve fare setini Türkiye’de piyasaya sürdü.

Hassasiyete ve rahatlığa önem veren Logitech, MK540 Advanced’i oldukça güvenilir ve kaliteli bir yapıya bürünmüş olarak karşımıza çıkarıyor. Klavyesi, alışılagelmiş boyutu ve tuş dizilişiyle dikkat çekerken, faresi ise çift el kullanımına uygun şekilde karşımıza çıkmasıyla birlikte oldukça ilgi çekici gözüküyor.

 

Logitech ayrıca, uzun süreli kullanım için setin yanında uygun pilleri de gönderiyor. Klavye pil değişimi olmadan 36 ay kullanılabilir olarak sunulurken, fare ise 18 ay kullanılabilir olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki, pilleri değiştirdikten sonra da ürünleri kullanabileceksiniz.

Logitech Unifying teknolojisiyle süslenmiş USB alıcı ile birlikte gelen MK540 Advanced, 10 metreye kadar güvenilir ve şifreli olarak kablosuz bağlantı sunuyor. Ayrıca, özel tasarlanmış avuç içi dayanağıyla da konforlu bir kullanım sunan klavye, kısayol tuşları sayesinde de medya, hesap makinesi ve pil kontrolü gibi önemli bileşenlere erişim sağlamanız için gerekli rahatlığı sunuyor.

Logitech’in Yeni Kablosuz Klavye ve Fare Seti MK540 Advanced Satışta
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı