DONANIM

Logitech G, LightSync Teknolojisine Sahip Yeni Klavye ve Hoparlörünü Duyurdu

Işık şölenine hazır mısınız?

Dünya genelinde ve ülkemizde ürünleriyle büyük bir ilgi odağı olmayı başaran Logitech G, şimdi de LightSync teknolojisiyle geliştirdiği yeni ürünleriyle birlikte oyuncuları büyülemeyi hedefliyor. G560 PC oyun hoparlörü ve G513 mekanik oyuncu klavyesini LightSync teknolojisi ile donatan Logitech, bu ürünleriyle birlikte odanızı görsel bir şov için en uygun hale getiriyor.

Ses ve Işık Şöleni için G560 PC Oyun Hoparlörü

Işık ve sesleri oyunlarla senkronize eden LightSync teknolojisine sahip ilk oyun hoparlörü olan G560, oynadığınız oyun ile gerçek zamanlı olarak senkronize oluyor. 16.8 milyon renk tonuna sahip dört farklı aydınlatma noktasıyla birlikte özelleştirilebilen ışık ve animasyon efektleriyle siz değerli oyuncuların oyun deneyimini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyor.

240 Watt Peak / 120 Watt RMS gücü, DTS:X Ultra 1.0 3D özelliğiyle donatılmış Logitech G560, yüksek bir ses kalitesi sunmakla kalmıyor, tıpkı bir kulaklık gibi tüm seslerin duyulabilmesini sağlayarak mücadele oyunlarında ses kasma imkanı sunuyor. Bunlara ek olarak, Logitech EasySwitch teknolojisini de barındıran PC oyuncu hoparlörü, PC, akıllı telefon ve tablet gibi dört farklı cihaz arasında kesintisiz geçiş yapmanızı sağlıyor ve oyun oynarken aynı anda da telefondan müzik veya benzeri sesleri dinlemenize olanak sağlıyor. Ayrıca, LightSync teknolojisinin oyun dışında video ve müzikle de senkronize çalıştığını belirtelim.

Logitech G560 şu an Battlefield 1, Civilization VI, Counter Strike: Global Offensive, Discord, Dota 2, Final Fantasy XIV Stormblood, Fortnite, Grand Theft Auto V, Killing Floor 2, Metronomicon, Tom Clancy’s: The Division ve Total War: Warhammer II için ses ile ışık şölenini destekliyor.

G513 Mekanik Oyuncu Klavyesi

Romer-G Tactile ve Romer-G Linear isimli iki mekanik tuş düğmesine ve üst düzey konfor sunan bilek dayanağına sahip olan Logitech G513, RGB aydınlatma ve LightSync teknolojisiyle birlikte siz değerli oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

Parlak bir aydınlatma sunan Romer G tuşları, diğer mekanik tuşlara göre çok daha güvenilir ve dayanıklı bir deneyim sunuyor. Romer-G Tactile, hızlı bir tuş basıncı ve yumuşak bir dokunma hissiyatı sağlarken, Romer-G Linear ise kusursuz ve pürüzsüz bir tuş vuruşu sağlıyor.

Uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513, yüksek dayanıklılığa sahipken, 45 g tuş basıncına ve 1,5 mm’lik tuş aralığı ile de diğer mekanik klavyelere göre %25 daha hızlı çalışıyor. Bunlara ek olarak, üzerinde bir adet USB portu bulunduran G513, küçük bir erişim hizmeti sunuyor.

Son olarak, Romer-G Lineer’ın yalnızca Logitech G513 Carbon’da yer aldığını belirtelim. Yani, Silver (Gümüş) modelinde Romer-G Lineer mevcut değil.

G513 ve G560, Logitech G502’yi Tamamlamak için Üretildi

Logitech G’nin Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, dünyanın en çok satan oyun faresi G502’yi tamamlamak için geliştirdikleri G513 ve G560 için şu açıklamayı yaptı;

“LightSync teknolojisiyle, RGB aydınlatma sistemine ‘nasıl davranması’ gerektiğine karar veren bir zekâ ekleyerek, ses ve RGB ışıklandırmayı oyun ekranıyla senkronize ettik. Bir G502’niz varsa, yeni G513 klavye ve LightSync’li G560 hoparlörler, masaüstü bilgisayarınızı tamamlamak ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmak için mükemmel bir bir çözüm olacak.”

Son olarak, her iki ürün de Nisan ayında raflardaki yerini alacak ve Logitech G560 PC oyun hoparlörü için 199 $ fiyat etiketi belirlenirken, Logitehc G13 mekanik oyuncu klavyesi için ise 149 $ fiyat etiketi belirlenmiş durumda.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı