HABER

LawBreakers Geliştiricisi Yeni Battle Royale Oyununu Başlattı

Yeni bir battle royale oyunu yarın ücretsiz olarak çıkış yapacak.

Gears of War’un yaratıcısı Cliff Bleszinski’nin ve LawBreakers geliştiricisinin kurduğu stüdyo Boss Key Productions, yeni battle royale oyunu Radical Heights’i 10 Nisan’da yani yarın, Steam’de Erken Erişim olarak oyunculara sunacak.

Çoğu battle royale oyunlarında olduğu gibi Radical Heights’te oyuncular diğer oyunculara karşı hayatta kalmaya çalışırken görevleri yerine getirecekler. Ayrıca kendi formüllerini ekleyerek avantaj sağlayacak araçlar kullanacaklar. Bununla birlikte para kazanıp bankaya yatırabilir, maçı kazanıp kazanmadığına bakılmaksızın paranızı kullanabilirsiniz.

Boss Key, ”Oyuna eklemek istediğimiz bazı benzersiz şeyler olduğu için oyunu erken erişimde başlatmak istedik. Stüdyo, yaklaşık bir yıldır Radical Heights’in erken erişimde olmasını planlıyordu. Bu, topluluğumuzla hızlı bir şekilde üst düzey fikirleri paylaşmanın bir yolu. Topluluğumuzla oyunun temelini sağlamlaştırmak, ek özellikler oluşturmak ve neyin doğru olduğunu düşündüğümüze dayanarak tam sürüm içerik planında neyin işe yarayıp yaramayacağını anlamak için bize zaman kazandırıyor.” dedi.

Boss Key, ileride yeni silahlar, araçlar, kişiselleştirme, arabalar, oyun etkinlikleri, oyun modları ve son olarak bir Günlük / Haftalık Mücadele Sistemi tanıtmayı planlıyor.

LawBreakers yayıncısı Nexon, kazanç raporunda kazancın düşük olmasının sebeplerinden biri olarak, battle royale türünün en popüler oyunlarından olan PUBG’nin büyük başarısı olabileceğini söyledi.

Nexon yaptığı açıklamada, ”Lansmanın zamanı talihsiz bir duruma düştü. Özellikle de rekor kıran PC oyunlarının birçoğu, PlayerUnknown’s Battlegrounds ile aynı anda çıktılar. Bu da piyasa ortamını genel olarak birinci şahıs oyunları ve LawBreakers için çok zor hale getirdi.” dedi.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı