HABER

L.A. Noire’un Yeni 4K Fragmanı Yayınlandı

Rockstar Games’in geliştirilmiş polisiye oyunu L.A. Noire’a bir de 4K bakın!

Rockstar Games’in 2011 yılında piyasaya sürdüğü polisiye oyunu L.A. Noire, yeni nesil oyun konsolları için bu yılın sonbaharında tekrar piyasadaki yerini alacak. Hâl böyle olunca oyunun yayıncısı Rockstar, oyuncuların PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinden bekleyecekleri görsel yenilikleri gösteren yeni bir fragman paylaştı.

Yukarıda izleyeceğiniz yeni fragman, PlayStation 4 Pro ile Xbox One X’te oynayabileceğiniz çözünürlük olan 4K oyunu sergiliyor; oyunun standart Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinde ise 1080p çözünürlük yer alacak. Ayrıca, fragmanda gösterilen grafik detaylarını tam anlamıyla anlayabilmek için gerçek 4K çözünürlük sunan bir ekrana sahip olmanız gerekecek.

Tüm bunlara ek olarak, görsel iyileştirmelerin yanı sıra, L.A. Noire’un yaklaşmakta olan yeniden yayımı, oyunun sahip olduğu tüm DLC paketlerini içerecek. Ayrıca, HTC Vive için L.A. Noire: The VR Case Files adında bir de sanal gerçeklik oyunu piyasaya sürülecek. Sanal gerçeklik paketi, “VR için yeniden yapılandırılan yedi adet vakayı” barındıracak.

L.A. Noire, 14 Kasım 2017 tarihi itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasadaki yerini alacak. Ayrıca L.A. Noire, Rockstar Games’in Nintendo’nun son oyun konsolu Switch için piyasaya süreceği ilk oyun olacak.

Son olarak, 2011 yılında sürülen L.A. Noire, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC üzerinde şu anda oynanabilir durumda.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı